login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac galaxy viscostar 80x200 termoelastyczny
materac galaxy viscostar 80x200 termoelastyczny
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac galaxy viscostar 80x200 termoelastyczny
Do tego produktu pasuje:
  • materac galaxy viscostar 80x200 termoelastyczny
  • materac galaxy viscostar 80x200 termoelastyczny
  • materac galaxy viscostar 80x200 termoelastyczny
  • materac galaxy viscostar 80x200 termoelastyczny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac termoelastyczny Galaxy Viscostar 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Galaxy Viscostar. Jest to połączenie trzech pian, które tworzą stabilną i trwałą konstrukcję. Pierwszą warstwą komfortową jest termoelastyczna piana, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika. Takie działanie powoduje delikatne zagłębienie się i odwzorowanie indywidualnych krzywizn użytkownika, zapewniając rozluźnienie. Warstwą podtrzymującą jest piana Eliocell Soft o 5 cm grubości. Piana ta jest higieniczna i trwała. Natomiast bazą całego materaca jest przewiewna piana Eliocell, która posiada znacznie większą gęstość od pozostałych pian, jest tworzywem trwałym i trudnym do odkształcenia. Aby materac był bezpieczny dla zdrowia ludzkiego i środowiska naturalnego producent do klejenia poszczególnych warstw użył ekologicznego kleju Simalfa, który jest wyprodukowany na bazie wody. Materac posiada ściągany i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Algua. Wysokość materaca wynosi ok. 25 cm.

Budowa:

Piana termoelastyczna
— to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez ciało osoby śpiącej. Tym samym zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Piana Eliocell Soft
— 5 cm warstwa, która posiada mniejszą gęstość, jest trwała, sprężysta i elastyczna. Tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; piana ta jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu się kurzu i roztoczy.

Piana Eliocell — trwałe, sprężyste i elastyczne tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; piana ta jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Algua
— wysokiej klasy, trwała tkanina, której włókna klimatyzujące wykazują bardzo dobre właściwości pochłaniające wilgoć. Ponadto pokrowiec został wzbogacony o specjalne mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich Spirulina, które stopniowo podczas snu uwalniają działające korzystnie na skórę śpiącego witaminy, minerały, beta-karoten, aminokwasy, żelazo, proteiny i przeciwutleniacze. Pokrowiec zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60 st.C.

Parametry materaca Galaxy Viscostar:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 25 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana termoelastyczna, piana Eliocell Sofy, piana Eliocell
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 3 lata

Materac odpowiedni dla: osób o wadze nawet 130 kg, które preferują materace twardsze o higienicznych właściwościach pianek.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 3 lata
Materac Galaxy Viscostar Materasso posiada 3-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner