login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy hebe janpol 100x200 z pianką visco
materac piankowy hebe janpol 100x200 z pianką visco
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy hebe janpol 100x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy hebe janpol 100x200 z pianką visco
  • materac piankowy hebe janpol 100x200 z pianką visco
  • materac piankowy hebe janpol 100x200 z pianką visco
  • materac piankowy hebe janpol 100x200 z pianką visco
  • materac piankowy hebe janpol 100x200 z pianką visco
  • materac piankowy hebe janpol 100x200 z pianką visco
  • materac piankowy hebe janpol 100x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

PROMOCJA materac termoelastyczny Hebe 100x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy, termoelastyczny Hebe. Rdzeń materac stanowi formatka z pianki poliuretanowej, która nadaje materacowi sprężystość. Nad nią znajduje się pianka wysokoelastyczna, charakteryzująca się zwiększoną sprężystością i elastycznością. Jej otwartokomórkowa struktura pozwala zachować prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, dzięki czemu podłoże jest higieniczne. Kolejną warstwą jest pianka termoelastyczna, która działa pod wpływem temperatury i nacisku ciała użytkownika. Ta z kolei zapewnia efekt delikatnego otulenia i odpowiednio wpasowuje się w kontury ciała pod wpływem ciepła. Struktura pianki termoelastycznej redukuje ogólne napięcie, nie blokuje krążenia. Materac dodatkowo posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Tencel. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 24 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (visco)
- 2 cm specjalnej pianki, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pianka wysokoelastyczna HR
— pianka o 3 cm grubości, ma mniej jednolitą strukturę komórkową niż standardowa pianka, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Poza swoimi właściwościami higienicznymi pianka wysokoelastyczna HR jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada punktowe podparcie, by podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki, stopy.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna HR — pianka o 3 cm grubości, ma mniej jednolitą strukturę komórkową niż standardowa pianka, ponieważ należy do tzw. pianek
otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Poza swoimi właściwościami higienicznymi pianka wysokoelastyczna HR jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada punktowe podparcie, by podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki, stopy.

Pianka termoelastyczna (visco) - 2 cm specjalnej pianki, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Tencel - wysokiej jakości dzianina przyjazna środowisku, powstała z biodegradowalnych włókien, w certyfikowanym procesie produkcji. Dzięki systemowi specjalnych kanalików, które wchłaniają i odprowadzają wilgoć na zewnątrz, pokrowiec ma wyjątkowe właściwości oddychające i higieniczne. Jest przy tym bardzo przyjemny w dotyku, ma gładką, aksamitną powierzchnię, nie powoduje podrażnień skóry. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100, charakteryzujący produkty wolne od niebezpiecznych chemikaliów. Efektowny sposób pikowania dodatkowo wpływa na odczucie delikatnej, przyjemnej miękkości i puszystości. Pokrowiec Tencel posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temperaturze do 40 st. C.

Parametry materaca Hebe:


wymiar: 100x200 cm
wysokość: ok. 24 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana termoelastyczna, pianka wysokoelastyczna, pianka
poliuretanowa, pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla: osób, które cenią sobie twardsze podłoże do spania z delikatnym uczuciem zagłębienia i otulenia, które daje pianka termoelastyczna. Dwustronność materaca zdecydowanie wydłuża okres użytkowania.


    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Materac Hebe z 5-letnią gwarancją producenta na cały wkład.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner