login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
THERMOGEL materac piankowy 160x200 Materasso, pianka żelowa
THERMOGEL materac piankowy 160x200 Materasso, pianka żelowa
Ostatnio oglądane produkty:
  • THERMOGEL materac piankowy 160x200 Materasso, pianka żelowa
Do tego produktu pasuje:
  • THERMOGEL materac piankowy 160x200 Materasso, pianka żelowa
  • THERMOGEL materac piankowy 160x200 Materasso, pianka żelowa
  • THERMOGEL materac piankowy 160x200 Materasso, pianka żelowa
  • THERMOGEL materac piankowy 160x200 Materasso, pianka żelowa
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac Thermogel piankowy 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Thermogel — wykonany z połączenia sześciu warstw, które tworzą jedną całość. Rdzeń materaca stanowi wysokoelastyczna pianka Eliocell konturowo nacięta, dla zachowania odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała. Budowa materaca pozwala na korzystanie z obu jego stron. Jedna strona materaca jest bardziej miękka, dzięki zastosowaniu pianki Greengel, która ma właściwości termoregulacji, co wpływa na zachowanie prawidłowej temperatury ciała podczas snu. Pod nią znajduje się pianka termoelastyczna, która reaguje z temperaturą i ciężarem ciała użytkownika, zapewniając delikatne uczucie zagłębienia i otulenia. Natomiast pod nią znajduje się przewiewna piana Eliocell Soft. Po stronie twardszej znajduje się pianka Eliocell, która posiada nacięcia dla zachowania ergonomicznych właściwości wkładu, pod nią umieszczona jest piana Eliocell Soft. Do połączenia tych warstw został użyty klej Simalfa, który został wyprodukowany na bazie wody i jest bezpieczny dla zdrowia ludzkiego i środowiska naturalnego. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Biorytmic z pasem 3D, który ułatwia wymianę powietrza we wnętrzu materaca. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 27 cm.

Budowa:

Piana Greengel
— inteligentna, przewiewna pianka charakteryzująca się zdolnością termoregulacji; gromadzi ciepło, aby zapobiec przegrzewaniu się organizmu śpiącej osoby oraz uwalnia je, gdy temperatura ciała spada; poprawia regenerację kręgosłupa i stawów podczas odpoczynku.

Piana termoelastyczna
— to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez ciało osoby śpiącej. Tym samym zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Piana Eliocell Soft — 2 cm warstwa, która posiada mniejszą gęstość, jest trwała, sprężysta i elastyczna. Tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; piana ta jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu się kurzu i roztoczy.

Piana Eliocell
— o gęstości 28 kg/m3 trwałe, sprężyste i elastyczne tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; piana ta jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy. Jej nacięcia powodują, że materac posiada 7 stref twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała.

Piana Eliocell Soft — 2 cm warstwa, która posiada mniejszą gęstość, jest trwała, sprężysta i elastyczna. Tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; piana ta jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu się kurzu i roztoczy.

Piana Eliocell — o gęstości 25 kg/m3 trwałe, sprężyste i elastyczne tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; piana ta jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy. Jej nacięcia powodują, że materac posiada 7 stref twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Biorytmic
— to przyjemna w dotyku i bardzo mocna tkanina, która została wykonana z najbardziej zaawansowanych włókien pochodzenia roślinnego, w których umieszczono minerały wykorzystywane w chińskiej medycynie naturalnej. Minerały te promieniują naturalną energią, wpływają na poprawę przepływu energii w ciele człowieka. Wszystko to po to, aby przede wszystkim zapobiegać powstawaniu chorób. Tkanina ta charakteryzuje się dobrą absorpcją wilgoci z ciała i utrzymywanie stałego, suchego klimatu na powierzchni materaca. Stała temperatura, zbliżona naturalnej temperaturze ciała, zapobiega też przegrzewaniu się i wyziębianiu podczas snu. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, aby z łatwością go ściągnąć i wyprać w temp. do 60 st. C, dla zachowania odpowiedniej higieny po bokach została wszyta taśma 3D.

Parametry materaca Thermogel:


wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 27 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: piana Greengel, piana termoelastyczna, piana Eliocell Soft, piana Eliocell 28 kg/m3, piana Eliocell Soft, piana Eliocell 25kg/m3
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 3 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują materaca uniwersalnego tzw. lato-zima, o dwóch różnych stronach twardości oraz dla tych, którzy poszukują materaca, który nie będzie się nagrzewał podczas spania.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 3 lata
Materac THERMOGEL Materasso posiada 3-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner