login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac piankowy Monaco H3 160x200 MK Foam Koło
Materac piankowy Monaco H3 160x200 MK Foam Koło
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac piankowy Monaco H3 160x200 MK Foam Koło
Do tego produktu pasuje:
  • Materac piankowy Monaco H3 160x200 MK Foam Koło
  • Materac piankowy Monaco H3 160x200 MK Foam Koło
  • Materac piankowy Monaco H3 160x200 MK Foam Koło
  • Materac piankowy Monaco H3 160x200 MK Foam Koło
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny Monaco H3 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Monaco H3 - zbudowany jest z jednego bloku profilowanej pianki wysokoelastycznej Kaltschaum. Przez zastosowanie tego materiału zyskujemy lepsze parametry podtrzymania ciała, sprężystości i elastyczności. Pianka Kaltschaum posiada otwartokomórkową strukturę, co oznacza, że nie znajdziemy w jej wnętrzu niedostępnych dla powietrza miejsc. Wpływa to bezpośrednio na trwałość i higieniczność materaca, ponieważ ułatwiona jest cyrkulacja powietrza, przez co gromadząca się w materacu wilgoć może być na bieżąco odprowadzana. Pianka Kaltschaum posiada specjalne nacięcia, przez co uzyskuje 7 stref twardości dla odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała. Materac można użytkować na regulowanych stelażach, jest dwustronny, a druga jego strona ma taką samą twardość jak pierwsza. Posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C. pokrowiec Standard. Wysokość ok. 18 cm.

Budowa:

Pianka Kaltschaum
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne obustronne profilowania, tworzące 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy.

Pokrowiec Standard — wykonany jest z materiału obiciowego (38% bawełny, 38% poliestru, 24% poliamidu) pikowanego obustronnie wielopolowo owatą 400 g/m2. Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60 st. C. Pokrowiec wyposażony jest w 4 uchwyty, które ułatwiają obracanie materaca.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew.

Parametry materaca Monaco H3
:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka Kaltschaum 16 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac przeznaczony dla: osób powyżej 80 kg, które szukają uniwersalnego rozwiązania do sypialni. Dwie strony o tych samych właściwościach znacznie wydłużają okres użytkowania materaca. Dzięki zastosowaniu pianki Kaltschaum materac ma właściwości higieniczne, co czyni go odpowiednim produktem dla osób borykających się z alergiami.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Monaco H3 udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner