login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy Memory Bio Koło 160x200
materac piankowy Memory Bio Koło 160x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy Memory Bio Koło 160x200
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy Memory Bio Koło 160x200
  • materac piankowy Memory Bio Koło 160x200
  • materac piankowy Memory Bio Koło 160x200
  • materac piankowy Memory Bio Koło 160x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy Memory Bio 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Memory Bio — rdzeń materaca stanowi wysokoelastyczna pianka Bio Elastic, która ma mniej jednolitą strukturę od standardowych pianek, dzięki czemu we wnętrzu materaca zachowana jest prawidłowa cyrkulacja powietrza. Materac posiada uniwersalną budowę tzn. lato-zima. Po jednej stronie znajduje się 5 cm warstwa moletowanej pianki Bio Memory, która delikatnie dopasowuje się do użytkownika pod wpływem temperatury i ciężaru. Natomiast druga strona materaca posiada 3 cm warstwę moletowanej pianki Bio Standard. Moletowanie, które znajduje się po obu stronach materaca bezpośrednio pod pokrowcem, zapewnia uczucie delikatnego masażu. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aloe Vera. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 21 cm.

Budowa:

Bio Memory - warstwa moletowanej pianki, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Moletowanie zapewnia delikatne uczucie masażu.

Bio Elastic — wysokoelastyczna pianka, posiadająca mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Bio Standard — moletowana 3 cm warstwa pianki, która zapewnia optymalne podparcie dla ciała użytkownika. Specjalne moletowanie, które znajduje się zaraz pod pokrowcem, zapewnia delikatne uczucie masażu i rozluźnienia.

Pokrowiec Aloe Vera
— pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Skład: 35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st. C.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew.

Parametry materaca Memory Bio:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Bio Memory ok. 5 cm, pianka Bio Elastic ok. 12 cm, pianka Bio Standard ok. 3 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, które  poszukują materaca piankowego o średniej twardości, a zarazem o higienicznych właściwościach wkładu.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac MK FOAM KOŁO Memory Bio producent udziela 2-letniej gwarancji na wnętrze materaca.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner