login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac piankowy Ameland 160x200 Koło
Materac piankowy Ameland 160x200 Koło
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac piankowy Ameland 160x200 Koło
Do tego produktu pasuje:
  • Materac piankowy Ameland 160x200 Koło
  • Materac piankowy Ameland 160x200 Koło
  • Materac piankowy Ameland 160x200 Koło
  • Materac piankowy Ameland 160x200 Koło
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac piankowy Ameland H3 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Ameland H3 — rdzeń materaca stanowi 5-strefowa pianka wysokoelastyczna Kaltschaum, która posiada otwartokomórkową budowę. Pianka ta ma mniej jednolitą konstrukcję, która prawidłowo wpływa na cyrkulację powietrza. Konturowe nacięcia, które znajdują się w piance, są również kanałami powietrznymi, dzięki którym cyrkulacja powietrza zachodzi jeszcze sprawniej. Po obu stronach materaca znajduje się moletowana pianka termoelastyczna, która reaguje z temperaturą i ciężarem użytkownika, zapewniając delikatne uczucie zagłębienia i otulenia. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Tencel. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalnie moletowana pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pianka Kaltschaum
— wysokoelastyczna pianka, posiadająca mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HRKaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Specjalny podział na 5 stref twardości pozwala na optymalne podtrzymani poszczególnych partii ciała.

Pianka termoelastyczna (memory, visco)
- specjalnie moletowana pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią.
Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Tencel — pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Gładkie włókno bez dodatków chemikaliów, bardzo szybkie odprowadzanie wilgoci, nie podrażnia skóry, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie go w temp. do 60 st. C.

Parametry materaca Ameland H3:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka Kaltschaum, pianka termoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób cięższych, które poszukują materaca piankowego o ergonomicznym działaniu pianki termoelastycznej.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac Ameland H3 posiada 2-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner