login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
wysokoelastyczny materac Tytan H2 Koło 160x200
wysokoelastyczny materac Tytan H2 Koło 160x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • wysokoelastyczny materac Tytan H2 Koło 160x200
Do tego produktu pasuje:
  • wysokoelastyczny materac Tytan H2 Koło 160x200
  • wysokoelastyczny materac Tytan H2 Koło 160x200
  • wysokoelastyczny materac Tytan H2 Koło 160x200
  • wysokoelastyczny materac Tytan H2 Koło 160x200
nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny Tytan H2 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Tytan H2 — zbudowany z jednego bloku profilowanej pianki wysokoelastycznej Kaltschaum. Przez zastosowanie tego materiału zyskujemy lepsze parametry podtrzymania ciała, sprężystości i elastyczności. Pianka Kaltschaum posiada otwartokomórkową strukturę, co oznacza, że nie znajdziemy w jej wnętrzu niedostępnych dla powietrza miejsc. Wpływa to bezpośrednio na trwałość i higieniczność materaca, ponieważ ułatwiona jest cyrkulacja powietrza, przez co gromadząca się w materacu wilgoć może być na bieżąco odprowadzana. Pianka Kaltschaum posiada specjalne jednostronne nacięcia inaczej zwane kanałami powietrznymi, które usprawniają cały proces wymiany powietrza. Dla uzyskania 7 stref twardości jednostronnie w części ramion i kolan zastosowano wstawki z pianki termoelastycznej, która delikatnie się dopasowuje pod wpływem temperatury i nacisku. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aloe Vera. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka o gęstości 45 kg/m3, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 3. roku życia.

Pianka Kaltschaum
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada specjalne obustronne profilowania, tworzące 7 stref twardości, dzięki czemu odpowiednio mogą zostać podparte poszczególne partie ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy.

Pokrowiec Aloe Vera
— pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Skład: 35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st. C.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew.

Parametry materaca Tytan H2:


wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka Kaltschaum
materac dwustronny: nie
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują twardszego podłoża do spania z higienicznymi właściwościami pianki Kaltschaum. Wstawki z pianki termoelastycznej pozwalają na zachowanie ergonomicznego podparcia poszczególnych partii ciała.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Tytan H2 udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner