login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos
kieszeniowy materac Halia MDC 100x200 z pianką termoelastyczną i kokosem
materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos kieszeniowy materac Halia MDC 100x200 z pianką termoelastyczną i kokosem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos
  • materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos
  • materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos
  • materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos
  • materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos
  • materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos
  • materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos
  • materac sprężynowy Halia MDC 100x200 visco, kokos
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy kieszeniowy Halia 100x200 kokos, visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Halia z kokosem i visco — rdzeń materaca stanowi wkład pocketowy wykonany ze sprężyn kieszeniowych, gdzie każda z nich umieszczona została w osobnym woreczku dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Dzięki niezależnej pracy każdej ze sprężyn wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Materac posiada uniwersalną budowę, co oznacza, że jedna i druga strona posiada te same właściwości takie jak: twardość, sprężystość, dopasowanie do osoby leżącej. Dzięki takiej budowie okres korzystania z materaca jest znacznie wydłużony. Po obu stronach nad sprężynami znajduje się: przekładka tapicerska, która za zadanie ma oddzielić sprężyny od kolejnej warstwy, jaką jest mata kokosowa, dzięki której materac ma podwyższoną twardość. Działanie maty kokosowej zostało złagodzone 2 cm warstwą pianki termoelastycznej, która działa pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, dzięki czemu krzywizny kręgosłupa mogą zostać odwzorowane. Pianka termoelastyczna nie uciska tkanek miękkich, dzięki czemu zapobiega powstawaniu odleżyn. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 18 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia. Znajduje się po obu stronach materaca.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające wkład. Występuje po obu stronach wkładu sprężynowego.

Przekładka tapicerska — podwyższa wytrzymałość materaca, zabezpiecza sprężyny od kolejnej warstwy. Umieszczona jest nad i pod warstwą sprężyn.

Pokrowiec Dormia
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Halia:

wymiar: 100x200 cm
wysokość: ok. 18 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, mata kokosowa, przekładka filcowa, sprężyna kieszeniowa, przekładka tapicerska, mata kokosowa, pianka termoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla: osób cięższych oraz dla tych, którzy preferują podłoże sprężynowe o uniwersalnej budowie, która wpływa na wydłużony okres korzystania z materaca.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Producent materaca Halia udziela 10-letniej gwarancji na sprężyny i 2-letniej gwarancji na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner