login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
klasik materasso 90x200 materac piankowy wysokoelastyczny
klasik materasso 90x200 materac piankowy wysokoelastyczny
Ostatnio oglądane produkty:
  • klasik materasso 90x200 materac piankowy wysokoelastyczny
Do tego produktu pasuje:
  • klasik materasso 90x200 materac piankowy wysokoelastyczny
  • klasik materasso 90x200 materac piankowy wysokoelastyczny
  • klasik materasso 90x200 materac piankowy wysokoelastyczny
  • klasik materasso 90x200 materac piankowy wysokoelastyczny
  • klasik materasso 90x200 materac piankowy wysokoelastyczny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny KLASIK 90x200 dwustronny .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Klasik — to dwustronny materac z atestem wyrobu medycznego. Wykonany z połączenia dwóch pianek o różnych gęstościach, dzięki czemu uzyskujemy dwie różne twardości. Jądrem tego materaca jest bardzo twarda piana RE o gęstości aż 80 kg, obłożona obustronnie pianami PUR – od strony twardej o gęstości 28 kg/ (4 cm), a od strony średniotwardej o gęstości 25 kg/ (4 cm). Moletowana powierzchnia zewnętrznych pianek zapewnia efekt mikromasażu pobudzającego układ krwionośny do bardziej wydajnej pracy. Piany te posiadają otwartokomórkową budowę, dzięki czemu zachowana jest prawidłowa wymiana powietrza we wnętrzu materaca. Jednocześnie jego dwustronność pozwala dobrać odpowiednią twardość do potrzeb użytkownika. Do połączenia tych pian producent używa ekologicznego kleju Simalfa, który został wyprodukowany na bazie wody. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Bamboo. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 21 cm.

Budowa:

Piana PUR
- 4 cm pianki, która nadaje materacowi sprężystość, jest często stosowana jako obłożenie materaców lub warstwy komfortowe w fotelach, tapczanach i sofach. Pianka może być profilowana w różne wzory i zyskiwać dodatkowe właściwości np. efekt masażu. Pianka Pur jest dostępna w przystępnej cenie.

Piana RE - jest to dobrej jakości pianka w ekonomicznej cenie. Powstała z kombinacji innych pianek. Pianka Łączona jest bardzo gęsta (ok. 80 kg/m²), dzięki temu zapewnia bardzo mocne i stabilne podparcie dla ciała.

Pianka PUR - 4 cm pianki, która nadaje materacowi sprężystość, jest często stosowana jako obłożenie materaców lub warstwy komfortowe w fotelach, tapczanach i sofach. Pianka może być profilowana w różne wzory i zyskiwać dodatkowe właściwości np. efekt masażu. Pianka Pur jest dostępna w przystępnej cenie.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Bamboo — to tkanina materacowa wykonana z naturalnego włókna bambusowego, bawełny i poliestru. Materiał jest przyjazny dla środowiska i ma właściwości nadające się do zastosowania w materacach. Jest jedwabiście miękki i przyjemny w dotyku. Pokrowiec ten w naturalny sposób izoluje mikroorganizmy. Został wyposażony w zamek rozdzielczy, aby z łatwością ściągnąć go i wyprać w temp. do 60 st. C.

Parametry materaca Klasik:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: piana PUR 28 kg/m3, piana RE 80 kg/m3, piana PUR 25 kg/m3
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak.
możliwość prania: tak
produkt medyczny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac przeznaczony jest dla osób, które potrzebują bardziej twardego rozwiązania do swojej sypialni z możliwością dopasowania strony twardości do potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac Materasso KLASIK z 2-letnią gwarancją producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner