login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac lateksowy 80x200 Janpol PULSE ELEGANT dwustronny
Materac lateksowy 80x200 Janpol PULSE ELEGANT dwustronny
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac lateksowy 80x200 Janpol PULSE ELEGANT dwustronny
Do tego produktu pasuje:
  • Materac lateksowy 80x200 Janpol PULSE ELEGANT dwustronny
  • Materac lateksowy 80x200 Janpol PULSE ELEGANT dwustronny
  • Materac lateksowy 80x200 Janpol PULSE ELEGANT dwustronny
  • Materac lateksowy 80x200 Janpol PULSE ELEGANT dwustronny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

PROMOCJA materac wysokoelastyczny Pulse Elegant z lateksem Pulse 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Pulse Elegant z innowacyjną pianką lateks Pulse. Wkład materaca został wykonany z połączenia dwóch bardzo trwałych i higienicznych pian: pianki wysokoelastycznej oraz lateksu Pulse. Podstawę stanowi 7-strefowy blok pianki wysokoelastycznej HR, która należy do grupy pian otwartokomórkowych, dzięki czemu w jej wnętrzu nie znajdziemy zamkniętej przestrzeni, niedostępnej dla powietrza. Takie rozwiązanie pozwala zachować stałą cyrkulację, a to przekłada się na wydłużoną trwałość i zwiększoną higieniczność podłoża. Jednostronnie pianka HR została obłożona warstwą innowacyjnej pianki o nazwie lateks Pulse stworzona w technologii SonoCore, która zużywa mniej energii niż metody tradycyjne. Jest to materiał bardzo trwały, elastyczny, dobrze wentyluje, co umożliwia wymianę powietrza. Uniwersalna budowa materaca tzw. lato-zima pozwala na korzystanie z obu jego stron w zależności od preferencji użytkownika. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 30 st. C pokrowiec Biaxial. Zastosowany zamek rozdzielczy umożliwia utrzymanie należytej higieny. Kolejnym atutem tego materaca jest jego wysokość ok. 26 cm, dzięki czemu materac pięknie się prezentuje i wyraźnie wystaje ponad ramę łóżka.

Budowa:

Lateks Pulse
— jest to bardzo delikatny i miękki surowiec, wyprodukowany w technologii SonoCore, dzięki której zużywa się 2/3 energii mniej niż w tradycyjnych metodach. Materiał ten jest bardzo wytrzymały, elastyczny oraz zapewnia odpowiednią wentylację wkładu. Dzięki połączeniu mikroskopijnych komórek powietrznych zachowana jest swobodna cyrkulacja powietrza. Taka technologia pozwala zachować stałą temperaturę na powierzchni materaca i odpowiednio suche podłoże, dzięki szybkiemu odprowadzaniu wilgoci na zewnątrz. Lateks Pulse ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu oraz jest odpowiedni dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie. Struktura lateksu Pulse pozwala na optymalne dopasowanie się do ciała użytkownika, zapewniając odpowiednią sprężystość podłoża.

Pianka wysokoelastyczna HR
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową niż standardowa pianka, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza w jej wnętrzu, przez co ograniczony jest rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Poza swoimi właściwościami higienicznymi pianka wysokoelastyczna HR jest znana ze swojej trwałości, która wynika ze zwiększonej gęstości. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności. Pianka posiada poziome wyprofilowania, by podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki, stopy.

Pokrowiec Biaxial
— wykonany z pojedynczych splotów elastanu, dzięki czemu jest bardzo rozciągliwy i elastyczny. Dzianina rozciąga się do 50% we wszystkich kierunkach i bez problemu wraca do pierwotnej formy. Takie działanie tkaniny pozwala na lepsze dopasowanie się pokrowca do wnętrza materaca podczas korzystania z niego. Niepowtarzalna bąbelkowa struktura sprawia, że osoby z dużą wrażliwością są wstania odczuwać to jako uczucie delikatnego masażu. Pokrowiec różni się od pozostałych kompozycja kolorystyczną. Dzięki zastosowanemu zamkowi rozdzielczemu z łatwością można go ściągnąć i wyprać w temp. do 30 st. C.

Parametry materaca Pulse Elegant:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 26 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: lateks Pulse, pianka wysokoelastyczna HR
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: nie
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla:
osób, które poszukują uniwersalnego rozwiązania do sypialni. Dwie różne strony pozwalają na optymalne dopasowanie twardości do potrzeb użytkownika. Dzięki zastosowaniu bardzo trwałych i higienicznych materiałów materac ten jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które cierpią na różnego rodzaju alergie.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Materac Pulse Elegant posiada 15-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner