login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac piankowy pure dream janpol 80x200 wysokoelastyczny
materac piankowy pure dream janpol 80x200 wysokoelastyczny
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac piankowy pure dream janpol 80x200 wysokoelastyczny
Do tego produktu pasuje:
  • materac piankowy pure dream janpol 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy pure dream janpol 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy pure dream janpol 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy pure dream janpol 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy pure dream janpol 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy pure dream janpol 80x200 wysokoelastyczny
  • materac piankowy pure dream janpol 80x200 wysokoelastyczny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac wysokoelastyczny Pure Dream Janpol 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Pure Dream Janpol. Rdzeń materaca wykonany został z wysokoelastycznej piany, która posiada otwartokomórkową budowę, dzięki czemu wewnątrz materaca zachodzi ciągła wymiana powietrza. Taki proces znacząco wpływa na higieniczność i żywotność wkładu. Materac posiada uniwersalną budowę co oznacza, że w dowolnym momencie korzystania użytkownik może swobodnie obrócić go i dopasować stronę odpowiednią do swoich potrzeb. Po stronie miększej znajduje się warstwa pianki Pure. Surowiec łączy w sobie najlepsze cechy pianki termoelastycznej i pianki wysokoelastycznej. Piana Pure pozwala na delikatne zagłębienie się w materacu, a zarazem zapewnia uczucie odpowiedniego podtrzymania. Najważniejszą zalet tej pianki jest to, że surowiec ten nie nagrzewa się jak standardowa pianka termoelastyczna. Druga strona materaca obłożona została gęstą, elastyczną pianą o niestandardowym kształcie. Profilowanie w kształt stożków zwiększa wentylację wewnątrz wkładu i poprawia higieniczność. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do st. 40 C. pokrowiec Tencel. Całkowita wysokość wraz z pokrowcem wynosi ok. 24 cm.

Budowa:

Piana Pure
— ekologiczna piana o dużej elastyczności i gęstości. Surowiec ten w swej budowie zawiera naturalne, niezmodyfikowane genetycznie olejki sojowe, które sprawiają, że jej struktura jest praktycznie pozbawiona degradacji i nigdy nie wysycha. Piana ta łączy w sobie najważniejsze cechy dwóch pianek: pianki termoelastycznej oraz pianki wysokoelastycznej. Pianka Pure swoim działaniem przypomina pianki termoelastyczne, ale w porównaniu do standardowej piany visco nie przyjmuje temperatury użytkownika i nie nagrzewa się, dzięki czemu temperatura na powierzchni materaca jest stała. Swą niezwykłą trwałość zawdzięcza właściwością pianki wysokoelastycznej, lecz nie zawiera żadnych substancji toksycznych, a wszystkie szkodliwe środki chemiczne zostały zastąpione naturalnymi olejkami. Piana jest przyjazna dla środowiska i wolna od GMO.

Pianka wysokoelastyczna — posiadająca mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Piana moletowana — gęsta, elastyczna piana o niestandardowym kształcie, który usprawnia wentylację wkładu. Moletowanie w kształt stożków zapewnia uczucie delikatnego masażu i rozluźnienia.

Pokrowiec Tencel
— wysokiej jakości dzianina przyjazna środowisku, powstała z biodegradowalnych włókien, w certyfikowanym procesie produkcji. Dzięki systemowi specjalnych kanalików, które wchłaniają i odprowadzają wilgoć na zewnątrz, pokrowiec ma wyjątkowe właściwości oddychające i higieniczne. Jest przy tym bardzo przyjemny w dotyku, ma gładką, aksamitną powierzchnię, nie powoduje podrażnień skóry. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100, charakteryzujący produkty wolne od niebezpiecznych chemikaliów. Efektowny sposób pikowania dodatkowo wpływa na odczucie delikatnej, przyjemnej miękkości i puszystości. Pokrowiec Tencel posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temperaturze do 40 st.C.

Parametry materaca Pure Dream Janpol:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 24 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Pure 6 cm, pianka wysokoelastyczna 12 cm, pianka moletowana 4 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, dla których ważne jest, aby materac posiadał dwie strony użytkowe i nie nagrzewał się podczas spania.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Materac Janpol Pure Dream z 5-letnią gwarancją producenta na cały wkład.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner