login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
PREMIER BIO EX LUXUS H2 materac sprężynowy 80x200 materasso
PREMIER BIO EX LUXUS H2 materac sprężynowy 80x200 materasso
Ostatnio oglądane produkty:
  • PREMIER BIO EX LUXUS H2 materac sprężynowy 80x200 materasso
Do tego produktu pasuje:
  • PREMIER BIO EX LUXUS H2 materac sprężynowy 80x200 materasso
  • PREMIER BIO EX LUXUS H2 materac sprężynowy 80x200 materasso
  • PREMIER BIO EX LUXUS H2 materac sprężynowy 80x200 materasso
  • PREMIER BIO EX LUXUS H2 materac sprężynowy 80x200 materasso
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Premier Bio-Ex Luxus 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Premier Bio-Ex Luxus H2 — rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych), każda sprężynka umieszczona jest w osobnej kieszonce, która umożliwia samodzielne dopasowanie do kształtu ciała. Oprócz zalet, jakie posiada klasyczna sprężyna bonellowa, dochodzi jeszcze lepsza zdolność ortopedycznego dopasowania do kręgosłupa, dzięki większej ilości sprężyn oraz podziałowi na 7 stref twardości tzw. fizjosystem. Materac posiada dwie strony użytkowe o tych samych parametrach, dzięki czemu okres użytkowania materaca jest znacznie wydłużony. Po obu stronach wkładu pocketowego znajduje się przekładka tapicerska, która za zadanie ma delikatnie utwardzić wkład oraz zabezpieczyć sprężyny od pianek. Nad przekładką znajduje się warstwa pianki Pur, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Do połączenia warstw producent użył ekologicznego kleju Simalfa, który jest produkowany na bazie wody. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aloe Vera. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Pianka Pur — nadaje materacowi sprężystość.

Filc (przekładka tapicerska) — podwyższa wytrzymałość materaca, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu jego stronach.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tzw. fizjosystem tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy.

Pianka Pur — nadaje materacowi sprężystość.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Aloe Vera — nasączony ekstraktem z aloesu pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które korzystnie wpływają na skórę i jednocześnie sprzyjają relaksowi w czasie snu. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temperaturze do 60 st. C.

Parametry materaca Premier bio-ex luxus H2:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana Pur, przekładka tapicerska, sprężyna kieszeniowa, przekładka tapicerska, piana Pur
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: tak
gwarancja: 2 lat

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują sprężystego podłoża o dwóch stronach użytkowych.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Materac PREMIER BIO EX LUXUS H2 Materasso posiada 2-letnią gwarancji producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner