login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac lateksowy 80x200 Janpol ATENA dwustronny
Materac lateksowy 80x200 Janpol ATENA dwustronny
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac lateksowy 80x200 Janpol ATENA dwustronny
Do tego produktu pasuje:
  • Materac lateksowy 80x200 Janpol ATENA dwustronny
  • Materac lateksowy 80x200 Janpol ATENA dwustronny
  • Materac lateksowy 80x200 Janpol ATENA dwustronny
  • Materac lateksowy 80x200 Janpol ATENA dwustronny
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac lateksowy ATENA Janpol 80x200 rehabilitacyjny .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac lateksowy Atena zbudowany jest z jednolitego bloku 3-strefowej pianki lateksowej o wysokości ok. 14 cm. Zastosowany wkład posiada liczne kanaliki, które odpowiadają za dwie ważne funkcje: pozwalają na dopasowanie się materaca do naturalnych krzywizn kręgosłupa oraz zapewniają higieniczny sen poprzez odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. W ten sposób uniemożliwione zostaje nadmierne gromadzenie się grzybów i pleśni we wnętrzu. Materac posiada higieniczny pokrowiec Grey, ściągalny i pralny w temperaturze do 40 st. C.

Budowa:

Pianka lateksowa
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, które zapewniają materacowi higieniczność poprzez odprowadzanie wilgoci na zewnątrz oraz wyposaża materac we właściwości ergonomiczne.

Pokrowiec Grey
— materiał, z którego został wykonany pokrowiec, jest delikatna i przyjemna w dotyku. Dzięki specjalnej powłoce Sanitized®, która skutecznie hamuje rozwój pleśni, bakterii i grzybów pokrowiec posiada walory higieniczne. Tego rodzaju zabezpieczenie eliminuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu oraz odstrasza roztocza. Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Certyfikat ten zapewnia, że produkt jest wolny od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka oraz negatywny wpływ na środowisko. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp do 40 st. C. Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Parametry materaca Atena:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 14 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt rehabilitacyjny: tak
gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla: alergików, ze względu na higieniczność zarówno jego wkładu, jak i pokrowca. Będzie też dobrym wyborem dla tych, którzy cenią sobie właściwości ortopedyczne i ergonomiczne bez efektu nadmiernego nagrzewania pianki. Materac odpowiedni do zastosowania w stelażach regulowanych manualnie i elektrycznie.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Materac ATENA posiada 5-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner