login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
Materac termoelastyczny Sultan Termopur Materasso 180x200 lato-zima
Materac termoelastyczny Sultan Termopur Materasso 180x200 lato-zima
Ostatnio oglądane produkty:
  • Materac termoelastyczny Sultan Termopur Materasso 180x200 lato-zima
Do tego produktu pasuje:
  • Materac termoelastyczny Sultan Termopur Materasso 180x200 lato-zima
  • Materac termoelastyczny Sultan Termopur Materasso 180x200 lato-zima
  • Materac termoelastyczny Sultan Termopur Materasso 180x200 lato-zima
  • Materac termoelastyczny Sultan Termopur Materasso 180x200 lato-zima
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac termoelastyczny Sultan Termopur 180x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac piankowy Sultan Termopur. Rdzeń materaca stanowi formowana piana Biogreen, która produkowana jest na bazie oleju rycynowego. Pianka ta jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę. Materac posiada uniwersalną budowę tzw. lato-zima, dzięki temu możemy korzystać z obu stron w zależności od preferencji osoby użytkującej. Po jednej stronie materaca znajduje się komfortowa piana termoelastyczna — jej działanie pozwala na delikatne zagłębienie się pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika, tym samym dając uczucie rozluźnienia i otulenia. Po drugiej stronie znajduje się przewiewna płyta higienicznego lateksu. Materac posiada 5 stref twardości dla odpowiedniego podparcia poszczególnych partii ciała. Do połączenia warstw producent używa ekologicznego kleju Simalfa, który produkowany jest na bazie wody, czyli jest bezpieczny dla organizmu ludzkiego. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 30 st. C. pokrowiec Lyocell, który posiada taśmę 3D dla lepszej wymiany powietrza. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 21 cm.

Budowa:

Piana termoelastyczna
— to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez ciało osoby śpiącej. Tym samym zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Piana Biogreen — specjalnie formowana piana jest nawilżana ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacowi charakterystyczny aromat. Połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe, dzięki temu oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowce naturalne — olej rycynowy.

Lateks
— specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację. Posiada specjalne nacięcia, tworzące 5 stref twardości dla odpowiedniego ułożenia poszczególnych partii ciała.

Klej Simalfa – szwajcarski, ekologiczny (certyfikat ECO-PASSPORT potwierdzający, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, certyfikacja przez niemiecki Hohenstein Institute), na bazie wody. Jako jeden z niewielu spełnia warunki najsurowszych norm zawartych w certyfikacie Oeko-Tex 100 Standard — I klasy. Spełnia również normy wyrobów przeznaczonych dla niemowląt. Ponieważ klej ten działa na bazie wody, dzięki temu przy użyciu jedynym efektem ubocznym jest woda, podczas gdy przy standardowych klejach rozpuszczalnikowych są to lotne substancje chemiczne. Dlatego ta metoda klejenia to jeden z dowodów na ekologiczność naszej produkcji, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa naszych materaców dla zdrowia człowieka.

Pokrowiec Lyocell — bazą tej tkaniny jest celuloza drzewna, która nadaje jej aksamitny delikatny dotyk, a jednocześnie czyni ją tkaniną bardzo mocną. Jest to materiał, który bardzo dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, a więc pozwala utrzymać higieniczny, suchy klimat na powierzchni materaca. Jest to istotna sprawa dla osób z tendencją do pocenia się. Dodatkowo celuloza drzewna jest materiałem naturalnie antybakteryjnym, co podwaja bezpieczeństwo użytkowania dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego itp. Pokrowiec ten jest dodatkowo wyposażony w pas wentylacyjny (taśma 3D), który zapewnia znacznie lepszy obieg powietrza w materacu i wymianę ciepła. Całość tkaniny jest przeszywana w specjalny wzór i gęsto pikowana. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy, dzięki czemu można go podzielić na dwie części i z łatwością wyprać w temp do 30 st. C.

Parametry materaca Sultan Termopur:

wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: piana termoelastyczna, piana Biogreen, piana lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: tak
gwarancja: 5 lat

Materac odpowiedni dla: osób o wadze nawet 130 kg, które preferują twardsze podłoże do spania oraz dla tych, którzy borykają się z różnego rodzaju alergiami.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 5 lat
Materac Sultan Termopur Materasso posiada 5-letnią gwarancję producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner