login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac kieszeniowy hypnos mdc 80x200 visco, kokos
materac kieszeniowy hypnos 80x200 z kokosem
materac kieszeniowy hypnos mdc 80x200 visco, kokos materac kieszeniowy hypnos 80x200 z kokosem
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac kieszeniowy hypnos mdc 80x200 visco, kokos
Do tego produktu pasuje:
  • materac kieszeniowy hypnos mdc 80x200 visco, kokos
  • materac kieszeniowy hypnos mdc 80x200 visco, kokos
  • materac kieszeniowy hypnos mdc 80x200 visco, kokos
  • materac kieszeniowy hypnos mdc 80x200 visco, kokos
  • materac kieszeniowy hypnos mdc 80x200 visco, kokos
  • materac kieszeniowy hypnos mdc 80x200 visco, kokos
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Hypnos 80x200 visco, kokos .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Hypnos z kokosem. Rdzeń materaca stanowi formatka pocketowa, woreczkowa. Każda ze sprężyn umieszczona została w osobnej otulinie dla zachowania lepszej, niezależnej, cichej pracy. Dzięki temu, że sprężyny pracują niezależnie od siebie, wkład został podzielony na 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Uniwersalna budowa tzw. lato-zima pozwala na korzystanie z obu stron (twardszej lub miększej) odpowiedniej do aktualnych potrzeb. Dla zabezpieczenia pianek od wkładu kieszeniowego zastosowana została przekładka filcowa. Po pierwszej stronie znajduje się utwardzająca warstwa maty kokosowej, która bardzo dobrze pochłania wilgoć i jest włóknem naturalnym. Jej działanie zostało delikatnie złagodzone pianką termoelastyczną. Tego rodzaju piana reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru osoby korzystającej z materaca, pozwalając na delikatne zagłębienie i utulenie sylwetki. Piana termoelastyczna nie powoduje uciskania tkanek miękkich, dzięki czemu zachowany jest prawidłowy przepływ krwi. Druga strona jest obłożona pianką poliuretanową, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Wysokość materac wraz z pokrowcem wynosi ok. 17 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Przekładka tapicerska
— podwyższa wytrzymałość materaca, zabezpiecza pianki od sprężyn, znajduje się po obu stronach wkładu pocketowego.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Dormia — tkanina, z jakiej został wykonany to 100% poliester. Jego struktura zapewnia odpowiednią wentylację. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Pokrowiec ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C.

Parametry materaca Hypnos:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 17 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, mata kokosowa, filc, sprężyna kieszeniowa, filc, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla:
młodzieży, osób dorosłych, dla których ważna jest uniwersalność, sprężystość oraz ergonomiczne dopasowanie się wkładu do użytkownika. Możliwość korzystania z obu stron o różnej twardości w znaczący sposób wydłuża okres korzystania z materaca.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 10 lat
Producent materaca Hypnos udziela 10-letniej gwarancji na sprężyny i 2-letniej gwarancji na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner