login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
Ostatnio oglądane produkty:
  • mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
Do tego produktu pasuje:
  • mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
  • mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
  • mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
  • mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
  • mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
  • mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
  • mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
  • mystazja 80x200 koło materac kieszeniowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Mystazja 80x200 visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Mystazja - rdzeń materaca wykonany ze sprężyn woreczkowych siedmiopolowych (7 stref twardości) o zróżnicowanej wysokości i twardości. Dla zapewnienia lepszej niezależnej, cichej pracy sprężyny zostały umieszczone w osobnych woreczkach. Podział wkładu na 7 stref twardości pozwala uzyskać optymalne podparcie przy poszczególnych partiach ciała. Uniwersalna budowa tzn. lato-zima pozwala na swobodne korzystanie z obu stron materaca w zależności od preferencji użytkownika. Po obu stronach wkładu sprężynowego materac posiada obłożenie z siatki tapicerskiej, która za zadanie ma oddzielić sprężyny od pianek. Po stronie miększej kolejno nad formatką kieszeniową znajduje się: warstwa higienicznej pianki lateksowej, która jest bardzo trwała i trudna do odkształcenia, a nad nią jest 5 cm warstwa moletowanej pianki termoelastycznej wykonanej w twardości H3. Pianka ta jest tworzywem, które reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru użytkownika zapewniając uczucie delikatnego zagłębienia i otulenia. Moletowanie, które znajduje się na piance termoelastycznej, bezpośrednio pod pokrowcem powoduje efekt masażu i rozluźnienia. Po stronie twardszej znajduje się 3 cm formatka z pianki poliuretanowej, która nadaje materacowi sprężystość. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aloe Vera. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 27 cm, dzięki czemu materac pięknie się prezentuje i wyraźnie wystaję ponad ramę łóżka.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - 5 cm warstwa moletowanej pianki, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa i sylwetki, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Moletowanie zapewnia uczucie masażu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Siatka tapicerska — zabezpiecza sprężyny, znajduje się po obu stronach materaca.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe)
– w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w sprężyny o różnej wysokości i twardości. Podział na 7 stref pozwala odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 270 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Aloe Vera
— tkanina, która pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st. C. Skład materiału (30% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, 5 % elastan).

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew bez regulacji.

Parametry materaca Mystazja:


wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 27 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka lateksowa, siatka tapicerska, sprężyny kieszeniowe, siatka tapicerska, pianka poliuretanowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują sprężystego podłoża do spania z właściwościami pianki termoelastycznej. Wysokość materaca ok. 27 cm sprawia, że uzyskujemy efekt jak w łóżkach kontynentalnych, dzięki temu wysokość siadania jest znacznie wyższa, a wstawanie z takiego poziomu jest znacznie łatwiejsze.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Mystazja udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner