login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac pocketowy Davos fdm 80x200 z pianką visco
materac sprężynowy Davos fdm 80x200 średniotwardy, lateks, visco
Davos kieszeniowy materac Fdm 80x200 lateks, pianka termoelastyczna
materac pocketowy Davos fdm 80x200 z pianką visco materac sprężynowy Davos fdm 80x200 średniotwardy, lateks, visco Davos kieszeniowy materac Fdm 80x200 lateks, pianka termoelastyczna
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac pocketowy Davos fdm 80x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac pocketowy Davos fdm 80x200 z pianką visco
  • materac pocketowy Davos fdm 80x200 z pianką visco
  • materac pocketowy Davos fdm 80x200 z pianką visco
  • materac pocketowy Davos fdm 80x200 z pianką visco
  • materac pocketowy Davos fdm 80x200 z pianką visco
  • materac pocketowy Davos fdm 80x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

Davos 80x200 materac sprężynowy lateks visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Davos termoelastyczny z lateksem. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych), a każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac ma dwie różne twardości po każdej ze stron, więc jest uniwersalny, tzw. lato-zima. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się warstwa filcu, który oddziela sprężyny od pianek i utwardza wkład. Po stronie bardziej miękkiej znajduje się warstwa pianki poliuretanowej, a nad nią pianka termoelastyczna (visco, memory). Materiał ten działając pod wpływem nacisku i temperatury umożliwia dopasowanie do sylwetki i kręgosłupa użytkownika. Po drugiej, twardszej stronie, znajduje się warstwa pianki poliuretanowej oraz higieniczna, antybakteryjna i trwała pianka lateksowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Wysokość materaca: ok. 29 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Filc
— podwyższa wytrzymałość, znajduje się po obu stronach wkładu sprężynowego, oddzielając go od pianek.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Lateks — specjalny rodzaj pianki, wulkanizowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Jest bardzo elastyczny, sprężysty i trwały. Dzięki swoim właściwościom, pod wpływem nacisku ciała, potrafi się dopasować do osoby leżącej. Ma przy tym bardzo zwartą strukturę, co sprawia, że wewnątrz pianki lateksowej nie rozwijają się drobnoustroje czy bakterie. Posiada kanaliki, umożliwiające wentylację.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca Davos:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 29 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna kieszeniowa, filc, pianka poliuretanowa, pianka lateksowa
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, które preferują materace sprężynowe z możliwością wyboru strony twardości w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Davos udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner