login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
estrella komfort mk foam 80x200 materac sprężynowy
estrella komfort mk foam 80x200 materac sprężynowy
Ostatnio oglądane produkty:
  • estrella komfort mk foam 80x200 materac sprężynowy
Do tego produktu pasuje:
  • estrella komfort mk foam 80x200 materac sprężynowy
  • estrella komfort mk foam 80x200 materac sprężynowy
  • estrella komfort mk foam 80x200 materac sprężynowy
  • estrella komfort mk foam 80x200 materac sprężynowy
  • estrella komfort mk foam 80x200 materac sprężynowy
  • estrella komfort mk foam 80x200 materac sprężynowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Estrella Komfort 80x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Estrella Komfort - rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych) o zagęszczeniu ok. 255 szt./m2. Każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac posiada uniwersalną budowę, dzięki czemu możemy korzystać z obu jego stron w zależności od preferencji użytkownika. Po jednej ze stron nad warstwą sprężyn znajduje się przekładka tapicerska, która delikatnie utwardza materac, a nad nią znajduje się 4 cm warstwa pianki Kaltschaum o twardości H3, która jest tworzywem bardzo wytrzymałym i trwałym. Pianka ta ma mniej jednolitą strukturę, dzięki czemu zachowana jest prawidłowa cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca. Po drugiej stronie znajduje się 4 cm warstwa pianki wysokoelastycznej Kaltscham o twardości H2, co czyni ten materac uniwersalnym o dwóch różnych twardościach. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aqualite. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 21 cm.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum
— o twardości H3 ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Przekładka tapicerska — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 255 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum — o twardości H2 ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pokrowiec Aqualite — wykonany jest z niepikowanego materiału obiciowego o składzie: 5% elastan, 30% torlen, 65% poliester. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 st. C, co zapewnia zachowania higieny spania.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew bez regulacji.

Parametry materaca Estella Komfort:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka Kaltschaum H3, przekładka tapicerska, sprężyna kieszeniowe, pianka Kaltschaum H2
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które preferują materace sprężynowe o dwóch stronach użytkowych do wyboru w zależności od preferencji osoby użytkującej.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Estrella Komfort udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner