login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac kieszeniowy enyo janpol 80x200 z pianką visco
materac kieszeniowy enyo janpol 80x200 z pianką visco
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac kieszeniowy enyo janpol 80x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac kieszeniowy enyo janpol 80x200 z pianką visco
  • materac kieszeniowy enyo janpol 80x200 z pianką visco
  • materac kieszeniowy enyo janpol 80x200 z pianką visco
  • materac kieszeniowy enyo janpol 80x200 z pianką visco
  • materac kieszeniowy enyo janpol 80x200 z pianką visco
  • materac kieszeniowy enyo janpol 80x200 z pianką visco
  • materac kieszeniowy enyo janpol 80x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

PROMOCJA ENYO 80x200 materac kieszeniowy visco HR .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy ENYO visco HR. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych) o zagęszczeniu ok. 260szt./m2. Każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac jest uniwersalny, ponieważ ma dwie różne twardości, tzw. lato-zima, dzięki czemu użytkownik może wybrać wygodniejszą dla siebie stronę. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się warstwa filcu, który oddziela sprężyny od pianek oraz delikatnie utwardza wkład. Po stronie twardszej znajduje się pianka wysokoelastyczna, która posiada zwiększoną elastyczność i wytrzymałość. Ma ona otwartokomórkową strukturę, dzięki czemu może być na bieżąco wentylowana, nie dopuszczając do gromadzenia się grzybów i pleśni. Pod nią znajduje się pianka poliuretanowa, która nadaje materacowi odpowiednią sprężystość. Po drugiej bardziej miękkiej stronie znajduje się warstwa pianki termoelastycznej, która delikatnie się dopasowuje do ciała użytkownika, dając uczucie komfortu. Pianka ta oddziałując na ciało, pozytywnie wpływa na układ kostno-stawowy oraz krążeniowy. Pod nią umieszczona jest pianka poliuretanowa. Materac posiada wysokiej jakości ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Tencel. Wysokość materaca to ok. 24 cm, dzięki czemu wyraźnie wystaje ponad ramę łóżka, zwiększając tym samym wysokość siadania.

Budowa:

Pianka wysokoelastyczna
- posiadająca mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pianka poliuretanowa - nadaje materacowi sprężystość.

Filc
- podwyższa wytrzymałość, znajduje się po obu stronach wkładu sprężynowego, oddzielając go od pianek.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa - nadaje materacowi sprężystość.

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Tencel - wysokiej jakości dzianina przyjazna środowisku, powstała z biodegradowalnych włókien, w certyfikowanym procesie produkcji. Dzięki systemowi specjalnych kanalików, które wchłaniają i odprowadzają wilgoć na zewnątrz, pokrowiec ma wyjątkowe właściwości oddychające i higieniczne. Jest przy tym bardzo przyjemny w dotyku, ma gładką, aksamitną powierzchnię, nie powoduje podrażnień skóry. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100, charakteryzujący produkty wolne od niebezpiecznych chemikaliów. Efektowny sposób pikowania dodatkowo wpływa na odczucie delikatnej, przyjemnej miękkości i puszystości. Pokrowiec Tencel posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temperaturze do 40 st.C.

Parametry materaca Enyo:

wymiar: 80x200 cm
wysokość: 24 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna, pianka poliuretanowa, przekładka filcowa, sprężyna kieszeniowa, przekładka filcowa, pianka poliuretanowa, pianka termoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 7 lat

Materac odpowiedni dla: osób o dowolnej wadze, które preferują sprężyste, twardsze spanie z możliwością skorzystania z drugiej delikatnie miększej strony, dzięki zastosowaniu pianki termoleastycznej.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 7 lat
Materac Enyo z 7-letnią gwarancją producenta.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner