login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Palermo 160x200 sprężynowy
materac pocketowy Palermo 160x200
materac kieszeniowy Palermo 160x200 z pianką wysokoelastyczną
materac Palermo 160x200 sprężynowy materac pocketowy Palermo 160x200 materac kieszeniowy Palermo 160x200 z pianką wysokoelastyczną
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac Palermo 160x200 sprężynowy
Do tego produktu pasuje:
  • materac Palermo 160x200 sprężynowy
  • materac Palermo 160x200 sprężynowy
  • materac Palermo 160x200 sprężynowy
  • materac Palermo 160x200 sprężynowy
  • materac Palermo 160x200 sprężynowy
  • materac Palermo 160x200 sprężynowy
  • materac Palermo 160x200 sprężynowy
  • materac Palermo 160x200 sprężynowy
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Palermo 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Palermo z pianką wysokoelastyczną HR

Wnętrze materaca stanowi formatka ze sprężyn pocketowych (woreczkowych, kieszeniowych), z których każda zapakowana jest w osobny woreczek. Dzięki temu sprężyny działają oddzielnie i cicho. Ułożone są w 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała i dopasować się do ciężaru użytkownika. Dla wzmocnienia konstrukcji, po obu stronach wkładu sprężynowego, znajduje się filc. Materac jest dwustronny, o różnej twardości po każdej ze stron, tzw. lato-zima. Strona twardsza składa się z dwóch pianek: nadającej twardość pianki wysokoelastycznej HR, która posiada otwartokomórkową strukturę, dzięki czemu zachowana jest stała wymiana powietrza wewnątrz wkładu. Pod nią umieszczona jest pianka poliuretanowa, nadająca materacowi sprężystość. Druga, bardziej miękka strona, jest zbudowana tylko z pianki poliuretanowej. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do ok. 40 st. C. pokrowiec Jersey.

Budowa od góry:

Pianka wysokoleastyczna HR — w porównaniu do standardowej pianki posiada mniej jednolitą strukturę budowy, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu pianki, dzięki czemu wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz. Ma to znaczenie w codziennym użytkowaniu i przekłada się na właściwości higieniczne, ponieważ przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pianka poliuretanowa – nadaje materacowi sprężystość.

Filc - podwyższa wytrzymałość, oddziela wkład sprężynowy od piankowego, znajduje się po obu jego stronach.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa – nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do ok. 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca kieszeniowego Palermo:


wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna HR – 2 cm, pianka poliuretanowa – 2 cm, filc, sprężyny kieszeniowe pocket, filc, pianka poliuretanowa – 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
pokrowiec pralny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują sprężynowego podłoża do spania. Dwie strony o różnej twardości pozwalają na wybór odpowiedniejszej dla użytkownika powierzchni do spania.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 2 lata
Producent udziela 2 letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner