login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam
materac fdm angelo 140x200 H3/H4
materac kieszeniowy angelo 140x200 uniwersalny lato-zima
materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam materac fdm angelo 140x200 H3/H4 materac kieszeniowy angelo 140x200 uniwersalny lato-zima
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam
  • materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam
  • materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam
  • materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam
  • materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam
  • materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam
  • materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam
  • materac sprężynowy angelofdm 140x200 z pianką angelfoam
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Angelo 140x200 średniotwardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy ANGELO — rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych) o gęstości sprężyn ok. 289 szt./m2, a każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac ma dwie różne twardości po każdej ze stron, więc jest uniwersalny, tzw. lato-zima, dzięki czemu użytkownik może wybrać wygodniejszą dla siebie stronę. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się warstwa filcu, który oddziela sprężyny od pianek oraz delikatnie utwardza wkład. Po stronie bardziej miękkiej nad warstwą filcu znajduje się formatka z pianki poliuretanowej oraz specjalnie moletowana w 7 stref twardości pianka AngelFoam, która jest antybakteryjna, antyalergiczna oraz posiada w swej budowie małe kapsułki żelowe, dzięki którym pianka ma właściwości absorpcji wilgoci. Po stronie bardziej twardej znajduje się warstwa pianki poliuretanowej oraz warstwa utwardzająca w postaci naturalnego włókna, jakim jest mata kokosowa. Jej działanie zostało delikatnie złagodzone warstwą wełny owczej. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Jersey. Całkowita wysokość materac wraz z pokrowcem wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Pianka AngelFoam
– trwale elastyczna, charakteryzująca się wysoką gęstością pianka, która ma właściwości higieniczne. Skutecznie absorbuje wilgoć i umożliwia optymalny przepływ powietrza. Zapewnia komfort poprzez zmniejszenie nacisku na powierzchnię całkowitą oraz specjalne moletowanie, które nadaje materacowi 7 stref twardości. Pianka AngelFoam jest wysoce oddychająca, antyalergiczna i antybakteryjna.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość, znajduje się po obu stronach wkładu sprężynowego, oddzielając go od pianek.

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Mata kokosowa
— naturalne włókno z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Wełna owcza — naturalne włókno, które delikatnie ociepla materac oraz pozwala utrzymać stałą temperaturę ciała.

Pokrowiec Premium Jersey — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

Parametry materaca sprężynowego Angelo:

wymiar: 140x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: średniotwardy/twardy
wkład materaca: pianka AngelFoam 2 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyna kieszeniowa 2 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, mata kokosowa 1 cm, wełna owcza
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które preferują twardsze spanie oraz cenią sobie możliwość skorzystania z różnych twardości materac w zależności od potrzeb użytkownika.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 2 lata
Producent materaca Angelo udziela 2-letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner