login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką
materac sprężynowy BONIT 140x200
materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką materac sprężynowy BONIT 140x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką
Do tego produktu pasuje:
  • materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką
  • materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką
  • materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką
  • materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką
  • materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką
  • materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką
  • materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką
  • materac Bonit 140x200 sprężynowy z pianką
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Bonit 140x200 z pianką masującą .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Bonit z obustronną pianką masującą. Rdzeń materaca stanowi formatka pocketowa podzielona na 7 stref twardości, by prawidłowo podeprzeć poszczególne partie ciała. Dla zachowania lepszej pracy każda ze sprężyn umieszczona została w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują cicho i niezależnie od siebie. Uniwersalna budowa materaca pozwala na korzystanie z obu jego stron o zbliżonej twardości. Przekładka tapicerska zastosowana po obu stronach wkładu pocketowego nadaje delikatnej twardości. Obie strony materaca posiadają te same warstwy. Pierwszą z nich stanowi moletowana, 7-stefowa pianka Pu, która pozwala na delikatne dopasowanie się ciała użytkownika, a jej profilowanie może zapewnić uczucie masażu i rozluźnienia. Kolejną warstwą jest pianka poliuretanowa, która zapewnia sprężystość. Dzięki dwóm stronom o podobnych właściwościach okres korzystania z materaca jest wydłużony. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Wysokość materaca z pokrowcem wynosi ok. 22 cm.

Budowa:

Piana Pu — moletowana, 7-strefowa pianka, która pozwala osiągnąć optymalne podparcie dla ciała użytkownika. Specjalne moletowanie, które znajduje się zaraz pod pokrowcem, może zapewnić delikatne uczucie mikromasażu i rozluźnienia oraz poprawić wentylację wkładu.

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Piana Pu — moletowana, 7-strefowa pianka, która zapewnia optymalne podparcie dla ciała użytkownika. Specjalne moletowanie, które znajduje się zaraz pod pokrowcem, zapewnia delikatne uczucie masażu i rozluźnienia.

Pokrowiec Dormia — pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia i rozciągnięcia. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Temperatura prania do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Bonit:

wymiar: 140x200
wysokość: ok. 22 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: moletowana pianka Pu, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna kieszeniowa, filc, pianka poliuretanowa, moletowana piana Pu,
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lat

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, które poszukują sprężystego, ortopedycznego podłoża do spania. Dzięki moletowaniu piany użytkownik może odczuwać delikatne rozluźnienie.    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 10 lat
Producent materaca Bonit udziela 10-letniej gwarancji na sprężyny, 2 lata na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner