login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
materac pasodoble 100x200 hilding wysyłka od ręki
materac kieszeniowy pocket pasodoble 100x200 kokos twardy
materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal materac pasodoble 100x200 hilding wysyłka od ręki materac kieszeniowy pocket pasodoble 100x200 kokos twardy
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
Do tego produktu pasuje:
  • materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
  • materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
  • materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
  • materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
  • materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
  • materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
  • materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
  • materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
  • materac hilding pasodoble 100x200 kokos sizal
« poprzedni produkt nastepny produkt »

PROMOCJA materac kieszeniowy HILDING PASODOBLE 100x200 z kokosem 15 lat gwarancji .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy, kieszeniowy Pasodoble Hilding twardy — rdzeń materaca stanowi formatka kieszeniowa, pocketowa, gdzie każda ze sprężyn została umieszczona w osobnym woreczku dla zachowania lepszej, niezależnej, cichej pracy. Dzięki temu, że każda sprężyna pracuje osobno, wkład pocketowy posiada 7 stref twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika. Materac posiada dwie strony użytkowe o zbliżonych właściwościach, dzięki czemu osoba korzystająca z materaca może go swobodnie obracać, nie tracąc przy tym komfortu snu. Po obu stronach sprężyn znajdują się włókna naturalne, utwardzające, które mają dobre właściwości pochłaniania wilgoci. Z jednej strony jest warstwa maty kokosowej, a z drugiej włókno Sizal. Nad utwardzającymi elementami wkładu umieszczona jest pianka Flexifoam o podwyższonej elastyczności, nadająca materacowi elastyczność. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Velvet. Całkowita wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 23 cm.

Budowa:

Pianka Flexifoam
— posiada podwyższoną elastyczność, poprzez zwiększoną gęstość. Pozwala zachować odpowiednie podparcie i elastyczność materaca. Znajduje się po obu stronach wkładu.

Mata kokosowa
— naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Sprężyny pocketowe
(kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 256 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Włókno Sizal — twarde i bardzo wytrzymałe włókno naturalne otrzymywane ze specjalnego gatunku agawy. Włókna sizalowe charakteryzują dużą wytrzymałością i odpornością na rozerwanie, podwyższa twardość materaca, wydłużając jego trwałość.

Pokrowiec Velvet
— innowacyjna technologia Purotex: zapewnia zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwością prania w temp. do 60 st. C.

Materac Pasodoble Hilding przeszedł szereg restrykcyjnych testów i badań medycznych, w wyniku których uzyskał status produktu medycznego, co oznacza, że produkt ten:

1) przeciwdziała powstawaniu odleżyn,
2) wspomaga proces rehabilitacji wad postawy,
3) zapewnia profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego).

Dodatkowo materac ten posiada znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH.

Parametry materaca Pasodoble Hilding:


wymiar: 100x200 cm
wysokość: ok. 23 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: pianka Flexifoam, mata kokosowa, sprężyna kieszeniowa, włókno Sizal, pianka Flexifoam
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
produkt medyczny: tak
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla:
osób o każdej wadze nawet powyżej 120 kg, które poszukują materaca twardego, ortopedycznego z korekcyjnymi właściwościami, jakie uzyskujemy, dzięki podwyższonej twardości. Uniwersalność wkładu znacząco wpływa na jego wydłużony okres użytkowania.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Producent materaca Hilding Pasodoble udziela 15-letniej gwarancji na cały wkład materaca.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner