login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
dobry materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
materac piankowy termoelastyczny salsa hilding 80x190
materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa dobry materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa materac piankowy termoelastyczny salsa hilding 80x190
Ostatnio oglądane produkty:
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
Do tego produktu pasuje:
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
 • materac termoelastyczny 80x190 hilding salsa
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac termoelastyczny HILDING SALSA 80x190 15 lat gwarancji z pianką visco .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac termoelastyczny Hilding Salsa — podstawę materaca stanowi 7-strefowa pianka Flexifoam o podwyższonej elastyczności, która pełni funkcję podtrzymującą dla warstwy komfortowej, jaką jest pianka termoelastyczna. Tego rodzaju pianka reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika pozwalając na odwzorowanie naturalnych krzywizn kręgosłupa osoby leżącej. Pianka termoelastyczna (visco) nie wywiera nacisku na tkanki miękkie, dzięki temu zachowany jest prawidłowy transport krwi i tym samym ograniczone jest powstawanie odleżyn. Materac posiada wysokiej klasy pokrowiec Tencel z zamkiem rozdzielczym, który ułatwia ściągnięcie i wypranie go w temp. do 60 st. C. Na całym obwodzie pokrowca znajduje się taśma wentylacyjna, która usprawnia odprowadzenie ciepła zgromadzonego wewnątrz materaca na zewnątrz. Całkowita wysokość materaca z pokrowcem wynosi ok. 21 cm. Produkt ma bardzo długą gwarancję - 15 lat na całe wnętrze materaca.

Budowa:

Pianka termoelastyczna - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa. Zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 3. roku życia.

Pianka Flexifoam — posiada podwyższoną elastyczność, poprzez zwiększoną gęstość. Pozwala zachować odpowiednie podparcie i elastyczność materaca. Blok pianki Flexifoam posiada dodatkowe nacięcia, które dzielą go na 7 zróżnicowanych stref twardości, by zapewnić optymalne podtrzymanie dla poszczególnych partii ciała użytkownika: głowa, barki, talia, biodra, uda, łydki, stopy.

Pokrowiec Tencel
— wysokiej jakości dzianina przyjazna środowisku, powstała z biodegradowalnych włókien, w certyfikowanym procesie produkcji. Dzięki systemowi specjalnych kanalików, które wchłaniają i odprowadzają wilgoć na zewnątrz, pokrowiec ma wyjątkowe właściwości oddychające i higieniczne. Jest przy tym bardzo przyjemny w dotyku, ma gładką, aksamitną powierzchnię, nie powoduje podrażnień skóry. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100, charakteryzujący produkty wolne od niebezpiecznych chemikaliów. Efektowny sposób pikowania dodatkowo wpływa na odczucie delikatnej, przyjemnej miękkości i puszystości. Pokrowiec Tencel posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temperaturze do 60 st. C oraz na całym jego obwodzie znajduje się taśma wentylacyjna, która usprawnia odprowadzenie ciepła zgromadzonego w materacu na zewnątrz.

Materac Salsa Hilding przeszedł szereg restrykcyjnych testów i badań medycznych, w wyniku których uzyskał status produktu medycznego, co oznacza, że produkt ten:

1) przeciwdziała powstawaniu odleżyn,
2) wspomaga proces rehabilitacji wad postawy,
3) zapewnia profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego).

Dodatkowo materac ten posiada znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH.

Parametry materaca Salsa Hilding:


wymiar: 80x190 cm
wysokość: ok. 21 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka Flexifoam
materac dwustronny: nie
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
nazwa pokrowca: Tencel
produkt medyczny: tak
gwarancja: 15 lat

Materac odpowiedni dla:
dzieci, młodzieży, osób dorosłych, które poszukują piankowego podłoża o ortopedycznych właściwościach wkładu. Dzięki warstwie termoelastycznej materac jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa. Produkt posiada certyfikat medyczny.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 15 lat
Producent materaca Hilding Salsa udziela 15-letniej gwarancji na cały materac.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner