login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
łóżko z podnoszonym zagłówkiem i pojemnikiem na pościel do przechowywania producent
tapczan drewniany ze stelażem regulowanym elastycznym otwieranie producent woj opolskie
łóżko sosnowe otwierane ze stelażem elastycznym regulowanym
sosnowe łóżko z otwieraniem oraz stelażem elastycznym producent woj. opolskie, śląskie, dolnośląskie
Łóżka drewniane producent
łóżko z podnoszonym zagłówkiem i pojemnikiem na pościel do przechowywania producent tapczan drewniany ze stelażem regulowanym elastycznym otwieranie producent woj opolskie łóżko sosnowe otwierane ze stelażem elastycznym regulowanym sosnowe łóżko z otwieraniem oraz stelażem elastycznym producent woj. opolskie, śląskie, dolnośląskie Łóżka drewniane producent
Ostatnio oglądane produkty:
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem i pojemnikiem na pościel do przechowywania producent
Do tego produktu pasuje:
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem i pojemnikiem na pościel do przechowywania producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem i pojemnikiem na pościel do przechowywania producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem i pojemnikiem na pościel do przechowywania producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem i pojemnikiem na pościel do przechowywania producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem i pojemnikiem na pościel do przechowywania producent
« poprzedni produkt nastepny produkt »

łóżko otwierane z regulowanym zagłówkiem i podnóżkiem ENTER 90x190 (Sosnowe łóżko - tapczan sosnowy ENTER)

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
Zobacz dostępne kolory - kliknij
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Kolory
Wysokie sosnowe łóżko - tapczan sosnowy ENTER ze stelażem elastycznym. Standardowa wysokość łóżka została zwiększona z myślą o osobach, które mają problemy ze stawami. Wysokość siedziska razem z materacem (np. materacem o wysokości 18 cm) wynosi ok. 52-53 cm, dzięki czemu w łatwy sposób możemy przejść z pozycji siedzącej do stojącej. Dodatkowy komfort został zapewniony przez użycie stelaża elastycznego, wykonanego z 28 listew brzozowych, posiadających regulację w strefie lędźwiowej. Stelaż elastyczny posiada także regulowany zagłówek i podnóżek tak, by można było z niego wygodnie korzystać nie tylko podczas snu, ale też w trakcie dnia czy wieczorem - podczas oglądania telewizji lub czytania książki. Można dopasować stopień nachylenia do własnych preferencji. Przestrzeń pod materacem można praktycznie zagospodarować. Otwierając pokrywę łóżka uzyskujemy dostęp do skrzyni o głębokości ok. 18 cm, którą tworzą długość i szerokość łóżka, co sprawia, że można w niej zmieścić pościel lub inne rzeczy. Dzięki temu nie trzeba dodatkowego miejsca np. na wysunięcie szuflady spod łóżka i nie ma ryzyka porysowania podłogi.

Podwyższony tapczan sosnowy ENTER posiada 2 elementy wystające ponad powierzchnię materaca: wezgłowie i długą listwę zabezpieczającą. Oprócz swojej funkcji dekoracyjnej, chronią one ścianę, a wezgłowie łóżka chroni poduszkę przed przypadkowym zsunięciem się. Niezabudowany krótszy bok pozwala użytkownikowi na wygodne siadanie i wchodzenie na łóżko nie tylko od dłuższej części spania, ale również od krótszej (od szczytu). Producent łóżka tak wykonał tapczan sosnowy, by nie narażać małych dzieci na niebezpieczeństwo przypadkowego otworzenia lub zamknięcia pokrywy łóżka. Dziecko mniej-więcej 10-letnie powinno sobie natomiast poradzić z obsługą tapczanu.

Łóżko sosnowe ENTER posiada skrzynię umieszczoną ponad podłogą, co oznacza, że można pod łóżkiem odkurzać, sprzątać mopem czy szczotką, utrzymując czystość na bieżące, co jest ważne w przypadku alergików.

Łóżko z drewna sosnowego o podwyższonym poziomie siadania ENTER charakteryzuje się uniwersalnym wyglądem, który doskonale wpisze się w nowoczesny, tradycyjny lub eklektyczny wystrój pokoju. Dodatkowo, naturalne drewno sosnowe, z którego zostało wykonane łóżko, będzie pasować do wystroju każdego pomieszczenia. Łóżko wykonane jest z litego drewna sosnowego (jedynie dno łóżka stanowi płyta pilśniowa), z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat.

Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, to łóżko nadaje się także do hoteli, hosteli, schronisk młodzieżowych itp.

Sosnowy tapczan, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się stabilnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Łóżko przeznaczone jest zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych tak ze względu na swoją solidność, jak i wymiary. Długość wewnętrzna (czyli długość materaca) 200 cm sprawi, że jeżeli mebel zostanie zakupiony dla dziecka lub nastolatka, będzie mógł być przez niego użytkowany bez ryzyka "wyrośnięcia" z mebla.

Solidne łóżko drewniane ENTER posiada uniwersalny system otwierania. W zależności od potrzeb, tapczan sosnowy może się otwierać na prawą lub na lewą stronę. Decyduje się o tym podczas montażu. Gdyby w przyszłości okazało się, że łóżko trzeba będzie przestawić i zmienić stronę otwierania, to nie będzie problemu. Wystarczy wówczas odkręcić szczyty łóżka, obrócić skrzynię tapczanu tak, żeby otwierała się w przeciwną stronę, a następnie ponownie przykręcić oba szczyty w odpowiednich miejscach. Dzięki temu łóżko jest wszechstronne w użytkowaniu.

Do łóżka możemy również wyprodukować barierkę zabezpieczającą. Najczęściej wykonujemy ją na ok. 2/3 długości spania (barierka ma postać dwóch pionowych i jednej poziomej deski). Jest ona nakładana na noc i ściągana na dzień (bez potrzeby wiercenia otworów w desce nośnej).
Cena barierki: 95 zł.

Parametry otwieranego łóżka ENTER 90x190 cm:
- łóżko sosnowe (z litej sosny)
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 90x190 cm
- wymiar zewnętrzny (wymiar całego łóżka z zamkniętą pokrywą): 96x197 cm
- całkowity wymiar łóżka z otwartą pokrywą: 102x197 cm
- wysokość całego łóżka: ok. 80 cm
- głębokość pojemnika na pościel ok. 17 cm
- odległość dolnej krawędzi skrzyni od podłogi: 10 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 34 cm
- ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 6 cm
- przestrzeń od podłogi do najniższej krawędzi łóżka: ok. 10 cm
- grubość nóg łóżka: ok. 3,5 cm
- szerokość nóg łóżka: ok. 11cm
- grubość pozostałych desek: od 2,2 do 2,8 cm
- stelaż: elastyczny, wykonany z 28 listew brzozowych, posiada regulowany zagłówek i podnóżek oraz regulacją twardości w strefie lędźwiowej.
- możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie
- montaż za pomocą: śruby, wkręty

W skład ceny wchodzi:

- rama łóżka
- stelaż elastyczny z regulowanym zagłówkiem i podnóżkiem
- podnośniki sprężynowe (istnieje możliwość zamiany na podnośniki gazowe - pneumatyczne za DOPŁATĄ)
- podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych).

W skład ceny NIE wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

Do łóżka proponujemy materace różnego rodzaju m.in. materace lateksowe, termoelastyczne, wysokoelastyczne, piankowe, sprężynowe, kieszeniowe - kliknij, by zobaczyć materace do tego łóżka.


    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt). płatność za pobraniem - dopłata 20 zł
120 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent łóżek sosnowych obejmuje łóżko FLEXI dwuletnią gwarancją.
OazaSnu.pl


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić

baner
baner
baner