login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
łóżko z regulowanym stelażem podnoszony zagłówek pojemnik na pościel producent
tapczan otwierany sosnowy regulowany stelaż podnoszony zagłówek producent
tapczan drewniany otwierany pojemnik na pościel stelaż regulowany producen woj opolskie
tapczan drewniany ze stelażem elastycznym regulowany zagłówek trwałe łóżka na wymiar producent
Łóżka drewniane producent
łóżko z regulowanym stelażem podnoszony zagłówek pojemnik na pościel producent tapczan otwierany sosnowy regulowany stelaż podnoszony zagłówek producent tapczan drewniany otwierany pojemnik na pościel stelaż regulowany producen woj opolskie tapczan drewniany ze stelażem elastycznym regulowany zagłówek trwałe łóżka na wymiar producent Łóżka drewniane producent
Ostatnio oglądane produkty:
  • łóżko z regulowanym stelażem podnoszony zagłówek pojemnik na pościel producent
Do tego produktu pasuje:
  • łóżko z regulowanym stelażem podnoszony zagłówek pojemnik na pościel producent
  • łóżko z regulowanym stelażem podnoszony zagłówek pojemnik na pościel producent
  • łóżko z regulowanym stelażem podnoszony zagłówek pojemnik na pościel producent
« poprzedni produkt nastepny produkt »

łóżko otwierane z regulowanym zagłówkiem i podnóżkiem VITAL 90x190 (Łóżko sosnowe - tapczan sosnowy VITAL)

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
Zobacz dostępne kolory - kliknij
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Kolory
Tapczan sosnowy z elastycznym stelażem (z regulacją twardości w strefie lędźwiowej), regulowanym ręcznie zagłówkiem, podnóżkiem i otwieranym pojemnikiem na pościel. Dodatkowy komfort został zapewniony przez użycie stelaża elastycznego, wykonanego z 28 listew brzozowych, posiadających regulację w strefie lędźwiowej, co oznacza, że można dopasować twardość w tym odcinku do własnych preferencji. Stelaż elastyczny posiada także regulowany zagłówek tak, by można było z niego wygodnie korzystać nie tylko podczas snu, ale też w trakcie dnia czy wieczorem - oglądając telewizję lub czytając książkę. Można dopasować stopień nachylenia do własnych preferencji. Łóżko posiada również regulację podnóżka.

Przestrzeń pod materacem można praktycznie zagospodarować. Otwierając pokrywę łóżka uzyskujemy dostęp do skrzyni o głębokości ok. 18 cm, co sprawia, że można w niej zmieścić pościel lub inne rzeczy. Dzięki temu nie trzeba dodatkowego miejsca np. na wysunięcie szuflady i nie ryzykujemy zarysowania podłogi. Pojemnik na pościel może mieć różne funkcje i być wykorzystany np. jako schowek na zabawki czy domowe akcesoria. Producent łóżka tak wykonał tapczan sosnowy, by nie narażać małych dzieci na niebezpieczeństwo przypadkowego otworzenia lub zamknięcia pokrywy łóżka. Dziecko mniej-więcej 10-letnie powinno sobie natomiast poradzić z obsługą tapczanu.

Elastyczne łóżko sosnowe VITAL nie posiada żadnych elementów wystających ponad powierzchnię materaca, z łatwością więc wpisze się w każdy styl wystroju wnętrza. Szczególnie dobrze będzie wyglądać np. przy ścianie z motywem dekoracyjnym, naklejce na ścianę, gdzie wystające elementy byłyby niepożądane lub mogłyby zakłócić charakter pomieszczenia.

Łóżko elastyczne VITAL z regulowanym zagłówkiem i podnóżkiem charakteryzuje się mocną konstrukcją - deski tworzące ramę łóżka wykonane są z litego drewna sosnowego (jedynie dno łóżka stanowi płyta pilśniowa, umieszczona kilka milimetrów nad podłogą, a stelaż jest z drewna brzozowego), z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat.

Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, to łóżko nadaje się także do hoteli, hosteli, schronisk młodzieżowych itp.

Tapczan sosnowy VITAL, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się stabilnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Łóżko przeznaczone jest zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych tak ze względu na swoją solidność, jak i wymiary. Długość wewnętrzna (czyli długość materaca) 200 cm sprawi, że jeżeli mebel zostanie zakupiony dla dziecka lub nastolatka, będzie mógł być przez niego użytkowany bez ryzyka "wyrośnięcia" z mebla.

Łóżko sosnowe VITAL posiada uniwersalny system otwierania. W zależności od potrzeb, tapczan sosnowy może się otwierać na prawą lub na lewą stronę. Decyduje się o tym podczas montażu. Gdyby w przyszłości okazało się, że łóżko trzeba będzie przestawić i zmienić stronę otwierania, to nie będzie problemu. Wystarczy wówczas odkręcić szczyty łóżka, obrócić skrzynię tapczanu tak, żeby otwierała się w przeciwną stronę, a następnie ponownie przykręcić oba szczyty w odpowiednich miejscach. Dzięki temu łóżko jest wszechstronne w użytkowaniu.

Parametry tapczanu sosnowego VITAL 90x190 cm:

- łóżko sosnowe (z litej sosny)
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 90x190 cm
- wymiar zewnętrzny (wymiar całego łóżka z zamkniętą pokrywą): 96x197 cm
- całkowity wymiar łóżka z otwartą pokrywą: 102x197 cm
- wysokość całego łóżka: ok. 34 cm
- głębokość pojemnika na pościel ok. 17 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 24 cm
- ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 6 cm
- grubość nóg łóżka: ok. 3,5 cm
- szerokość nóg łóżka: ok. 11cm
- grubość pozostałych desek: między 2,2 a 2,8cm
- stelaż: elastyczny, wykonany z 28 listew drewnianych, posiada ręcznie regulowany zagłówek i podnóżek
- możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie
- montaż za pomocą: śruby, wkręty

W skład ceny wchodzi:

- rama łóżka
- stelaż elastyczny z regulowanym zagłówkiem i podnóżkiem
- podnośniki sprężynowe (istnieje możliwość zamiany na podnośniki gazowe - pneumatyczne za DOPŁATĄ)
- podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych).

W skład ceny NIE wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

Do łóżka proponujemy materace różnego rodzaju m.in. materace lateksowe, termoelastyczne, wysokoelastyczne, piankowe, sprężynowe, kieszeniowe - kliknij, by zobaczy materace do tego łóżka.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt). płatność za pobraniem - dopłata 20 zł
120 zł
 Cena za jedną sztukę

Gwarancja: 2 lata
Producent łóżek sosnowych obejmuje łóżko VITAL dwuletnią gwarancją.
OazaSnu.pl


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić

baner
baner
baner