login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
wysokoelastyczny materac Koło Dubaj 180x200
wysokoelastyczny materac Koło Dubaj 180x200
Ostatnio oglądane produkty:
  • wysokoelastyczny materac Koło Dubaj 180x200
Do tego produktu pasuje:
  • wysokoelastyczny materac Koło Dubaj 180x200
  • wysokoelastyczny materac Koło Dubaj 180x200
  • wysokoelastyczny materac Koło Dubaj 180x200
  • wysokoelastyczny materac Koło Dubaj 180x200
  • wysokoelastyczny materac Koło Dubaj 180x200
« poprzedni produkt nastepny produkt »

wysokoelastyczny materac Dubaj 180x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac wysokoelastyczny Dubaj — wnętrze materaca wykonane zostało z bloku pianki wysokoelastycznej Kaltschaum. Pianka posiada otwartokomórkową strukturę, co oznacza, że nie znajdziemy w jej wnętrzu niedostępnych dla powietrza miejsc. Wpływa to bezpośrednio na trwałość i higieniczność materaca, ponieważ ułatwiona jest cyrkulacja powietrza, przez co gromadząca się w materacu wilgoć może być na bieżąco odprowadzana. Cały proces wymiany powietrza jest wzmocniony, dzięki konturowym nacięciom, które działają jak kanały powietrzne dla zapewnienia jeszcze lepszej cyrkulacji powietrza. Blok pianki został obustronnie, symetrycznie obłożony specjalnie wycinaną pianką termoelastyczną, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika. Podział na 7 stref twardości pozwala na optymalne podparcie poszczególnych partii ciała. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 60 st. C pokrowiec Aloe Vera. Całkowita wysokość materaca wynosi ok. 20 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalnie moletowana pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pianka Kaltschaum
— ma mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, ponieważ należy do tzw. pianek otwartokomórkowych, gdzie żaden element pianki nie jest zamknięty. Umożliwia to swobodną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, co ma znaczenie w codziennym użytkowaniu ze względu na właściwości higieniczne. Przepływ powietrza wewnątrz materaca ogranicza rozwój grzybów i niebezpiecznych pleśni. Pianka wysokoelastyczna HR jest też znana ze swojej trwałości ze względu na jej zwiększoną gęstość. Dzięki temu uzyskuje lepsze parametry podtrzymania ciała, komfortu, sprężystości i elastyczności.

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalnie moletowana pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią.
Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pokrowiec Aloe Vera — pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Skład: 35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60 st. C.

Uwaga: zalecenia producenta, aby materac był użytkowany na stelażu elastycznym o odpowiednim rozstawie listew.

Parametry materaca Dubaj:

wymiar: 180x200 cm
wysokość: ok. 20 cm
stopień twardości: średniotwardy
wkład materaca: pianka termoelastyczna, pianka Kaltschaum, pianka termoelastyczna
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
możliwość prania: tak
Gwarancja: 2 lata

Materac odpowiedni dla: osób, które poszukują uniwersalnego materaca o dwóch stronach użytkowych oraz dla tych, którzy cenią sobie higieniczne właściwości pianki wysokoelastycznej.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 2 lata
Materac MK FOAM KOŁO DUBAJ producent udziela 2 - letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner