login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
materac Ginaso MAX fdm 120x200 ze sprężynami
materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem materac Ginaso MAX fdm 120x200 ze sprężynami
Ostatnio oglądane produkty:
 • materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
Do tego produktu pasuje:
 • materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
 • materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
 • materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
 • materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
 • materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
 • materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
 • materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
 • materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
 • materac Ginaso MAX fdm 120x200 piankowy z kokosem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy piankowy z kokosem Ginaso MAX FDM 120x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Wnętrze materaca Ginaso MAX FDM stanowią sprężyny kieszeniowe 289 szt/m2, Pocket NanoHARD, które dzielą materac na 7 stref twardości. Każda sprężyna w osobnej kieszonce. Górną warstwę w materacu Ginaso stanowi pianka otwartokomórkowa, wysokoelastyczna HR. W materacu Ginoso występuje również pianka poliuretanowa, która stanowi boczną oraz czołową konstrukcje materaca. Kolejną warstwą w materacu Ginoso jest naturalny wkład kokosowy, który utwardza powierzchnię spania. Model posiada również piankę termoelastyczną - Visko, która dopasowuje się do kształtu ciała oraz filc, naturalna przekładka, która oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki.
Materac dwustronny, średnio miękki (H2) po stronie z pianką strefową N2358, natomiast po stronie z warstwą pianki visco i kokosu materac jest średnio twardy (H3)


7-strefowy wkład ze sprężynami kieszeniowymi (289 sprężyn na m²) specyfika działania sprężyn kieszonkowych polega na tym, że po naciśnięciu materaca w danym miejscu, pracują tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Każda sprężyna jest zapakowana w osobny woreczek, a tworząc materac, zgrupowane są w 7 stref, uginających się odpowiednio do poszczególnych stref osoby śpiącej. Stopy, kolana, biodra, miednica, plecy, ramiona i głowa wymagają odmiennego podparcia, aby optymalnie dopasować materac do kształtu ciała.

Pianka wysokoeastyczna profilowana HR– to jedna z najnowszych typów pianek. Jest to rodzaj pianki poliuretanowej o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości. Zbudowana jest z milionów pęcherzyków i posiada strukturę otwartokomórkową. Cechą charakterystyczną są widoczne cięcia w piance, które profilują jej kształt. Tworzą w ten sposób strefy twardości, dopasowane do konkretnego odcinka ciała. Jej atutem jest również doskonała wentylacja– obieg powietrza uniemożliwia rozwój wszelkiej pleśni i grzybów.


Pianka poliuretanowa- cechuje się wysoką sprężystością, nie jest też szkodliwa dla środowiska naturalnego. Jest to produkt o dostatecznej elastyczności przystosowana do układania na stelażach listwowych. Podstawową zaletą jest to, że materace te mogą być wykonane w różnych grubościach i praktycznie dowolnych rozmiarach.

Profilowana pianka termoelastyczna - visco - reaguje na ciepło naszego ciała, przez co optymalnie dopasowuje się do sylwetki osoby śpiącej. Nasze ciało zagłębia się tylko na tyle, na ile powinno w materacu, a mięśnie nie są uciskane. Dzięki temu nie musimy zmieniać pozycji podczas snu i budzimy się bardziej wypoczęci,

Mata kokosowa naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się bardzo dużą wchłanialność wilgoci. Podwyższa twardość materaca.

Filc- naturalna przekładka, która oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Naturalny filc może znacznie wydłużyć żywotność materaca, wzmacnia też jego konstrukcję. Zaletą filcu jest również duża elastyczność oraz przyleganie do danej powierzchni.


Pokrowiec Premium Jersey, pikowany został wykonany z 100% poliestru. Antyalergiczny, przewiewny, delikatny w dotyku, odporny na zabrudzenia, na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację, zamek błyskawiczny z trzech stron ściągalny i pralny w temp. do 30 °C. Do produkcji wykorzystywane są certyfikowane surowce. W ofercie producenta znajdują się inne pokrowce np: Aloe Vera, Bamboo, Silvercare, Tencel, Cashmere, które można zamówić za odpowiednią dopłatą. Po dokonaniu zakupu proszę poinformować sprzedawcę o rodzaju pokrowca, który Państwo wybrali w przeciwnym razie produkt zostanie wysłany w pokrowcu Jersey.


Parametry materaca Ginaso MAX FDM:

wymiar: 120x200 cm
wysokość: 28 cm
stopień twardości: H2/H3
wkład materaca: pianka wysokoelastyczna HR, pianka poliuretanowa, pianka Visco, kokos oraz filc
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 2 lata
Producent materaca FDM Ginaso MAX udziela 2-letniej gwarancji


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner