login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem
materac sprężynowy FDM Family 90x200
Family fdm h3/h4
materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem materac sprężynowy FDM Family 90x200 Family fdm h3/h4
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem
Do tego produktu pasuje:
  • materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem
  • materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem
  • materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem
  • materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem
  • materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem
  • materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem
  • materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem
  • materac Family fdm 90x200 sprężynowy z kokosem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy FAMILY z kokosem FDM 90x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Sprężynowy materac z kokosem Fdm. Rdzeń materaca Family stanowią sprężyny pocketowe których jest 289 na m², a każda z nich jest umieszczona w osobnym woreczku. Sprężyny są ułożone w tzw. 7 stref twardości, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu ciała. W materacu występuje mata kokosowa, która utwardza podłoże do spania, pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości, która stanowi boczną i czołową konstrukcje materaca oraz włókno syntetyczne - filc, które podwyższa wytrzymałość materaca. Wysokość modelu wraz z pokrowcem wynosi 18 cm. Pokrowiec Jersey Premium ściągalny i pralny w temp. do 30 st. C. Family posiada dwie twardości. Po jednej stronie materac jest bardziej miękki, dzięki piance poliuretanowej, natomiast po drugiej stronie jest bardziej twardy, dzięki wkładowi z maty kokosowej.

Budowa od góry:

Wkład kokosowy –1 cm, surowiec w 100% ekologiczny, pochodzący ze skorup orzecha kokosowego. Charakteryzuje się bardzo dużą wchłanialnością wilgoci. Podwyższa twardość materaca.

Pianka poliuretanowa- 2 cm, nadaje materacowi sprężystość.

Filc - podwyższa wytrzymałość, oddziela wkład sprężynowy od piankowego.

7-strefowy wkład ze sprężynami kieszeniowymi (289 sprężyn na m²) 12 cm, w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniając indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Filc - podwyższa wytrzymałość, oddziela wkład sprężynowy od piankowego.

Pianka poliuretanowa - 2 cm, nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey, pikowany został wykonany z 100% poliestru. Antyalergiczny, przewiewny, delikatny w dotyku, odporny na zabrudzenia, na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację, zamek błyskawiczny z trzech stron ściągalny i pralny w temp. do 30 °C. Do produkcji wykorzystywane są certyfikowane surowce. W ofercie producenta znajdują się inne pokrowce np: Aloe Vera, Bamboo, Silvercare, Tencel, Cashmere, które można zamówić za odpowiednią dopłatą. Po dokonaniu zakupu proszę poinformować sprzedawcę o rodzaju pokrowca, który Państwo wybrali w przeciwnym razie produkt zostanie wysłany w pokrowcu Jersey.


Parametry materaca Family FDM:

wymiar: 90x200 cm
wysokość: ok 18 cm
stopień twardości: H3/H4
wkład materaca: sprężyny kieszeniowe, kokos, pianka poliuretanowa, filc
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata


Materac Family to produkt uniwersalny, ponieważ posiada dwie różne strony użytkowe. Z jednej strony materac jest twardszy ponieważ występuje w nim mata kokosowa, która utwardza powierzchnię spania, natomiast druga strona jest bardziej miękka, dzięki zastosowaniu w nim pianki poliuretanowej. Materac posiada także sprężyny 7 strefowe, a każda z nich występuje w oddzielnej kieszonce. Pokrowiec Jersey Premium miękki, miły w dotyku, ściągalny, pralny w temp. do 30 st. C.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 2 lata
Producent udziela 2 letniej gwarancji.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner