login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem
materac kieszeniowy atlas mdc 80x200 z matą kokosową
materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem materac kieszeniowy atlas mdc 80x200 z matą kokosową
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem
Do tego produktu pasuje:
  • materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem
  • materac ATLAS 80x200 sprężynowy z kokosem
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy Atlas 80x200 z kokosem .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Atlas z kokosem. Rdzeń materaca stanowi wkład sprężynowy, pocketowy, każda ze sprężyn znajduje się w osobnej otulinie, dzięki czemu pracują cicho i niezależnie od siebie. Formatka kieszeniowa została ułożona zgodnie z 7 strefami twardości, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała osoby użytkującej. Budowa materaca pozwala na korzystanie z obu jego stron w zależności od potrzeb użytkownika. Po obu stronach wkładu kieszeniowego znajduje się cienka warstwa filcu, która oddziela pianki od sprężyn. Po jednej stronie umieszczona jest 2 cm warstwa maty kokosowej, która jest włóknem naturalnym. Pod nią znajduje się formatka z pianki poliuretanowe, która nadaje odpowiednią sprężystość. Druga strona materaca posiada 1 cm warstwę maty kokosowej oraz piankę poliuretanową. Materac posiada ściągalny i pralny w temp do 40 st. C. pokrowiec Dormia. Wysokość materaca z pokrowcem wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Mata kokosowa
— 2 cm warstwa naturalnego włókna z łupiny orzecha, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Mata kokosowa — naturalne włókno z łupiny orzecha o 1 cm grubości, które bardzo dobrze wchłania wilgoć. Dzięki zastosowaniu maty kokosowej uzyskujemy stabilność i twardość materaca.

Pokrowiec Dormia — tkanina, z jakiej został wykonany to 100% poliester. Dodatkowe przepikowanie owatą sprawia, że pokrowiec jest delikatny w dotyku. Jego struktura zapewnia odpowiednią wentylację. Właściwości: antyalergiczny, antygrzybiczny oraz antybakteryjny. Dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu z trzech stron utrzymanie prawidłowej higieny i czystości jest łatwiejsze. Temperatura prania do 40 st. C.

Materac należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm.

Parametry materaca Atlas:

wymiar: 80x200
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: twardy
wkład materaca: mata kokosowa 2 cm, pianka poliuretanowa, filc, sprężyna kieszeniowa, filc, pianka poliuretanowa, mata kokosowa - 1 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki

Materac odpowiedni dla: osób cięższych nawet powyżej 100 kg, które cenią sobie twardsze spanie. Dwie strony o podobnej twardości wpływają na wydłużony okres użytkowania materaca.

    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 10 lat
Producent materaca ATLAS udziela 10 letniej gwarancji na sprężyny, 2 lata na pianki.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner