login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
materac fdm vero 160x200 dwie twardości h2 i h3
materac kieszeniowy vero 160x200 termoelastyczny
materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco materac fdm vero 160x200 dwie twardości h2 i h3 materac kieszeniowy vero 160x200 termoelastyczny
Ostatnio oglądane produkty:
  • materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
Do tego produktu pasuje:
  • materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
  • materac sprężynowy vero fdm 160x200 z pianką visco
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac sprężynowy Vero FDM 160x200 .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac sprężynowy Vero FDM z pianką termoelastyczną posiada 2 różne strony — zarówno pod względem twardości, jak i budowy. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (woreczkowych, pocketowych) umieszczonych każda w osobnym woreczku dla zapewnienia cichej, niezależnej pracy. Dodatkowo sprężyny zostały rozmieszczone w 7 stref twardości dla zapewnienia lepszego podparcia poszczególnych partii ciała. Po obu stronach wkładu sprężynowego znajduje się przekładka tapicerska — filc, który nadaje materacowi twardości. Strona bardziej miękka posiada dwie warstwy pianek: pianka termoelastyczna (memory), która działa pod wpływem temperatury oraz nacisku naszego ciała, pozwala nam się zagłębić odpowiednio w materac, aby zachować prawidłowe krzywizny kręgosłupa oraz pianka poliuretanowa nadaje materacowi elastyczności. Po stronie twardszej znajduje się pianka poliuretanowa. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C. pokrowiec Jersey. Wysokość materaca wynosi ok. 19 cm.

Budowa:

Pianka termoelastyczna (memory, visco) - specjalna pianka, która reaguje pod wpływem temperatury i ciężaru ciała, zapewniając odpowiednie dopasowanie do krzywizn kręgosłupa, tzw. pianka z pamięcią. Dzięki temu, że zmniejsza nacisk na ciało, pianka ta zapobiega odleżynom, poprawia krążenie, daje uczucie delikatnego otulenia i komfortu. Polecana dla dorosłych w każdym wieku, a dla dzieci: powyżej 3. roku życia.

Pianka poliuretanowa — nadaje materacowi sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad warstwą sprężyn).

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – sprężyny, które w odróżnieniu od sprężyn bonnelowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, pracują tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 289 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Jednocześnie wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Filc — podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się pomiędzy sprężynami a pianką poliuretanową).

Pianka poliuretanowa
— nadaje materacowi sprężystość.

Pokrowiec Premium Jersey
— pikowany pokrowiec wykonany w 100% z włókien poliestrowych. Antyalergiczny, przewiewny, odporny na zabrudzenia, na rozciągnięcia, zapewnia dobrą wentylację. Posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, co ułatwia ściąganie i pranie pokrowca w temp. do 40 st. C. Do produkcji pokrowca wykorzystywane są certyfikowane surowce.

W ofercie producenta znajdują się inne pokrowce np.: Aloe Vera, Bamboo, Silvercare, Tencel, Cashmere, które można zamówić za odpowiednią dopłatą. Po dokonaniu zakupu proszę poinformować sprzedawcę o rodzaju pokrowca, który Państwo wybrali w przeciwnym razie produkt, zostanie wysłany w pokrowcu Jersey.

Parametry materaca Vero FDM:

wymiar: 160x200 cm
wysokość: ok. 19 cm
stopień twardości: H2/H3
wkład materaca: pianka visco 2 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny kieszeniowe 12 cm, filc, pianka poliuretanowa 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 2 lata na pianki oraz 2 lata na pokrowiec

Materac odpowiedni dla: młodzieży, osób dorosłych, które cenią sobie sprężyste podłoże oraz możliwość doboru strony materaca w zależności od potrzeb użytkownika.
    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 2 lata
Producent materaca FDM Vero udziela 2-letniej gwarancji na pianki i 2-letniej gwarancji na pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner