login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
materac kieszeniowy tyche mdc 80x190
pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190 materac kieszeniowy tyche mdc 80x190
Ostatnio oglądane produkty:
  • pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
Do tego produktu pasuje:
  • pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
  • pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
  • pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
  • pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
  • pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
  • pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
  • pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
  • pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
  • pocket tyche mdc materac kieszeniowy 80x190
« poprzedni produkt nastepny produkt »

materac kieszeniowy MDC Tyche 80x190 twardy .

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Materac kieszeniowy Tyche MDC. Rdzeń materaca stanowi formatka ze sprężyn kieszeniowych (pocketowych, woreczkowych) o gęstości sprężyn ok. 272 szt./m2. Każda z nich umieszczona jest w oddzielnej kieszonce dla zapewnienia lepszej, niezależnej, cichej pracy. Wkład pocketowy został ułożony zgodnie z 7 strefami twardości, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała. Materac posiada dwie strony użytkowe o tej samej twardości i o tych samych właściwościach tzn. po jednej i po drugiej stronie występują identyczne warstwy, o tej samej wysokości. Nad i pod sprężynami znajdują się kolejno: filc, pianka poliuretanowa, mata kokosowa, która utwardza materac i doskonale pochłania wilgoć. Materac posiada ściągalny i pralny w temp. do 40 st. C pokrowiec Dormia. Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi ok. 20 cm.

Mata kokosowa - 2 cm naturalne włókno, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pianka poliuretanowa - nadaje materacowi sprężystość.

Filc
- podwyższa wytrzymałość materaca (znajduje się nad i pod warstwą sprężyn).\

Sprężyny pocketowe (kieszeniowe, woreczkowe) – w odróżnieniu od sprężyn bonellowych pracują niezależnie od siebie. Dzięki temu, w części materaca poddanej naciskowi, uginają się tylko te sprężyny, na których znajduje się ciężar. Ma to znaczenie dla prawidłowego ułożenia ciała podczas spania. Aby proces ten usprawnić, wkład pocketowy został wyposażony w 7 stref twardości tak, by odpowiednio podeprzeć poszczególne partie ciała użytkownika: głowę, barki, talię, biodra, uda, łydki oraz stopy. Gęstość sprężyn na metr kwadratowy to ok. 272 szt., przy czym każda z nich zapakowana jest w oddzielny woreczek, zapewniający indywidualną oraz cichą pracę. Wkład sprężynowy nadaje materacowi odpowiednią sprężystość.

Pianka poliuretanowa - nadaje materacowi twardość i sprężystość.

Mata kokosowa - naturalne włókno o 2 cm grubości, które powstaje z łupiny orzecha kokosowego. Charakteryzuje się dużą wchłanialnością wilgoci, ma właściwości utwardzające materac.

Pokrowiec Dormia - antyalergiczny, antygrzybiczny, antybakteryjny, delikatny w dotyk, odporny na rozciągnięcia. Dodatkowo jest pikowany owatą, a jego struktura zapewnia dobrą wentylację materaca. Włókna są mocno splecione, co zapewnia odpowiednie dopasowanie do materaca. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny z trzech stron, aby ułatwić zdjęcie i wypranie w temp. do 40 st. C.

W ofercie producenta znajdują się inne pokrowce, które można wybrać za dopłatą. Po dokonaniu zakupu proszę o informację odnośnie pokrowca jaki Państwo wybrali. W przeciwnym razie produkt zostanie wysłany w pokrowcu Dormia.

Parametry materaca Tyche MDC:

wymiar: 80x190 cm
wysokość: ok 20 cm
stopień twardości: H4
wkład materaca: mata kokosowa 2 cm, pianka poliuretanowa 2 cm, filc, sprężyny kieszeniowe, filc, pianka poliuretanowa 2 cm, mata kokosowa 2 cm
materac dwustronny: tak
pokrowiec zdejmowalny: tak
gwarancja: 10 lat na sprężyny, 2 lata na pianki oraz 2 lata na pokrowiec

Materac kieszeniowy Tyche MDC należy użytkować na stelażu bez regulacji, gdzie rozstaw listew nie jest szerszy niż 5 cm. Materac przeznaczony jest dla osób, które szukają twardego materaca o dwóch stronach użytkowych.


    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  10 czas dostawy
0 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 10 lat
Producent materaca MDC Tyche udziela 10-letniej gwarancji na sprężyny, 2-letniej gwarancji na pianki i 2-letniej gwarancji na pokrowiec.


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić
baner
baner
baner