login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
łóżko z dodatkowym spaniem 90x180 dla dzieci producent łóżek
łóżko wysuwane spod łóżka 90x180 cm
łóżko drewniane 90x180 dodatkowe spanie producen
łóżko dwupoziomowe z dodatkowym spaniem wysuwane 90x180 producent łóżek
łóżko z dodatkowym spaniem 90x180 dla dzieci producent łóżek łóżko wysuwane spod łóżka 90x180 cm łóżko drewniane 90x180 dodatkowe spanie producen łóżko dwupoziomowe z dodatkowym spaniem wysuwane 90x180 producent łóżek
Ostatnio oglądane produkty:
  • łóżko z dodatkowym spaniem 90x180 dla dzieci producent łóżek
Do tego produktu pasuje:
« poprzedni produkt nastepny produkt »

łóżko z wysuwanym spaniem Dual 90x180 łóżko Dual 90x180

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
Zobacz dostępne kolory - kliknij
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Kolory
Łóżko drewniane z dodatkowym spaniem spod spodu. Łóżko DUAL składa się z 2 powierzchni do spania: górna pod materac 90x180 cm, dolna pod materac 90x170 cm. Dolne łóżko może być całkowicie schowane pod górnym lub całkowicie wysunięte i przestawione w dowolne miejsce (nie ma elementów łączących górne i dolne spanie). Dolne łóżko oprócz sprytnego miejsca na spanie pełni też funkcję przechowywania - można podnieść jego pokrywę do góry i wygodnie dostać się do zawartości pojemnika.  Dzięki temu można praktycznie wykorzystać przestrzeń pod łóżkiem. Pojemnik na pościel  może mieć różne funkcje i być wykorzystany np. jako schowek na zabawki czy rzeczy sezonowe. Producent łóżka tak wykonał tapczan sosnowy, by nie narażać małych dzieci na niebezpieczeństwo przypadkowego otworzenia lub zamknięcia pokrywy łóżka.

Górne łóżko posiada 2 elementy wystające ponad powierzchnię materaca - zagłówek oraz długą barierkę zabezpieczającą ścianę. Dzięki temu można ochronić ściany przed zabrudzeniem, a jednocześnie mieć swobodny dostęp do łóżka z dwóch stron - od nóg i z boku (wzdłuż łóżka).

Ponieważ dolne łóżko to oddzielny tapczan, całe łóżko DUAL może być użytkowane przez rodzinę, gdzie jest dwójka dzieci lub tam, gdzie jest tylko jedno. Przy dwójce dzieci jedno śpi na górnym łóżko, a drugie na dolnym. Przy jednym dziecku natomiast wysuwany tapczan - ponieważ nie jest połączony z górnym łóżkiem - będzie dobrym rozwiązaniem dla odwiedzających dom gości. Dolne spanie wsuwa się pod górne więc w ciągu dnia nie zajmuje dodatkowego miejsca. Z kolei w porze snu stanowi pełnowartościowe łóżko. Jeżeli w przyszłości nie będzie potrzeby, by oba łóżka stały przy sobie, można je w dowolnym momencie wykorzystać jako dwa niezależne spania.

Dwupoziomowe łóżko sosnowe DUAL charakteryzuje się uniwersalnym wyglądem. Dzięki temu tapczan sosnowy doskonale wpisze się w nowoczesny lub eklektyczny wystrój pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy sypialni. Dodatkowo, naturalne drewno sosnowe, z którego zostało wykonane łóżko, będzie pasować do wystroju każdego pomieszczenia. Łóżko wykonane jest z litego drewna sosnowego (jedynie dno skrzyni stanowi płyta pilśniowa), z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat:
- nogi łóżka - 11 cm szerokości i 3,5 cm grubości,
- deski boczne - 15 cm szerokości i 2,8 cm grubości
- deski stelażowe - 8 cm szerokości i 2,2 cm grubości.

Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, to łóżko nadaje się także do hoteli, hosteli, schronisk młodzieżowych itp.

Tapczan sosnowy DUAL, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się stabilnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Długość wewnętrzna (czyli długość materaca) 190 cm i 180 cm sprawi, że jeżeli mebel zostanie zakupiony dla dziecka lub nastolatka, będzie mógł być przez niego użytkowany bez ryzyka "wyrośnięcia" z mebla. Łóżko przeznaczone jest zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych tak ze względu na swoją solidność, jak i wymiary.

Parametry tapczanu sosnowego DUAL 90x180 cm:

- łóżko sosnowe (z litej sosny)
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) górnego łóżka: 90x180 cm
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) dolnego łóżka: 90x170 cm
- ogólny wymiar zewnętrzny (wymiar całego łóżka): 96x187 cm
- wymiar zewnętrzny dolnego łóżka (wymiar całego dolnego łóżka): 96x177 cm
- wysokość całego łóżka: 80 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest górny materac: ok. 47 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest dolny materac: ok. 27 cm
- ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 7 cm
- grubość nóg łóżka: ok. 3,5 cm
- szerokość nóg łóżka: ok. 11 cm
- grubość pozostałych desek: między 2,2 a 2,8 cm
- stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się)
- grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm
- możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie
- montaż za pomocą: śruby, wkręty

W skład ceny wchodzi:
- rama łóżka
- deski stelażowe
- podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych).

Do łóżka możemy również wyprodukować barierkę zabezpieczającą. Najczęściej wykonujemy ją na ok. 2/3 długości spania (barierka ma postać dwóch pionowych i jednej poziomej deski). Jest ona nakładana na noc i ściągana na dzień (bez potrzeby wiercenia otworów w desce nośnej).
Cena barierki: 60 zł.


W skład ceny NIE wchodzą materace. Są one na zdjęciu, by pokazać wygląd łóżka podczas użytkowania  z przykładowymi materacami.

MATERACE:
(cena za komplet obejmuje materac 90x190 i 90x180 cm):

  • materac piankowy poliuretanowy (pianka T21) o wymiarach 90x190 cm (grubość 8 cm) obszyty tkaniną bawełnianą (pokrowiec bez zamka) – 120 zł.

           Przy zakupie 2 materaców piankowych cena za komplet wynosi 240 zł.

  • materac wysokoelastyczny MKFOAM KOŁO JUNIOR o wymiarach 90x180 cm.  Jest to wyjątkowy materac wykonany z wysokoelastycznej pianki Kaltschaum o zwiększonej sprężystości. Pokrowiec w materacu ( ALERGIK) wykonany jest z materiału obiciowego ( 100% poliester) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 12 cm      (materac średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 427 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 854 zł.

  • materac piankowo-lateksowy MKFOAM KOŁO KOMBILATEX o wymiarach 90x190 cm.  Jest to wyjątkowy materac będący połączeniem pianki T25 (9 cm) o zwiększonej sprężystości i warstwy pianki lateksowej (3 cm). Poprzez zastosowanie warstwy lateksu materac nie ulega znacznej deformacji w trakcie użytkowania. Pokrowiec w materacu wykonany jest z materiału obiciowego frotte ( 80% bawełny, 20% poliestru) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 12 cm (materac miękki/średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 476 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 952 zł.

  • materac sprężynowy bonnellowy IWO o wymiarach 90x190 cm podwyższający komfort snu dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy filcu, sprężyn o średnicy 2,2 mm oraz pianki poliuretanowej T21. Materac posiada pikowany na zamek pokrowiec z możliwością prania w 30 stopniach C.

           Wysokość materaca: ok. 16 cm (miękki). 2-letnia gwarancja.

           Cena jednej sztuki: 363 zł.
           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 726 zł.

  • materac sprężynowy bonnellowy MAREA o wymiarach 90x190 cm również zapewniający komfort (sprężyny o średnicy 2,2 mm, warstwa pianki poliuretanowej T21 oraz filcu z obu stron). Dodatkowo, zastosowana tu warstwa maty z orzecha kokosowego utwardza spanie. Materac posiada pikowany na zamek pokrowiec z możliwością prania w 30 stopniach C. Wysokość materaca: ok. 17 cm (materac średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 450 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 900 zł.

  • materac kieszonkowy MKFOAM KOŁO TEXEL o wymiarach 90x190 cm.  Materac posiada wkład ze sprężyn woreczkowych wykonanych z wysokogatunkowego drutu. Obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T25-25 mm o zwiększonej sprężystości. Pokrowiec w materacu ( ALERGIK) wykonany jest z materiału obiciowego ( 100% poliester) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 18 cm ( materac średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena  jednej sztuki: 450 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 900 zł.

  • materac kieszonkowy MKFOAM KOŁO ESTRELLA ELASTIK o wymiarach 90x190 cm. Jest to wyjątkowy materac posiadający wkład ze sprężyn  woreczkowych wykonanych z wysokogatunkowego drutu. Obłożony jest obustronnie siatką tapicerską i jednostronnie 4 cm wysokoelastyczną pianką Kaltschaum o twardości H3, oraz z drugiej strony pianką poliuretanową T-25 20 mm o zwiększonej sprężystości. Materac dwustronny, o dwóch różnych skalach  twardości: strona bardziej miękka (z pianką T25) i strona twardsza (pianka wysokoelastyczna Kaltschaum o twardości h3). Pokrowiec w materacu ( ALERGIK) wykonany jest z materiału obiciowego ( 100% poliester) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia  zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję  zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 20 cm ( materac średniotwardy/twardy). 2-letnia gwarancja. Cena  jednej sztuki: 588 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 1176 zł.


  • materac piankowy wysokoelastyczny HILDING BREAKDANCE o wymiarach 90x190 cm: to doskonałej jakości materac młodzieżowy będący połączeniem najnowszej technologii dwóch profilowanych pianek wysokoelastycznych flexifoam o o różnej twardości (z jednej strony materac jest średniotwardy, a z drugiej twardy). Materac dwustronny, ze zdejmowalnym, pralnym w 60 st. C pokrowcem Teenage. Jest to pokrowiec dedykowany młodzieży. Wysokiej jakości, solidny, trwały materiał o podwyższonej odporności na ścieranie. Specjalna grafika, która zwróci uwagę każdego nastolatka. Obustronnie motyw z rowerami. Pokrowiec zdejmowalny, który można prać w temp. do 60oC.  Wysokość materaca: ok. 17 cm (materac dwustronny: średniotwardy/twardy). 5 lat gwarancji. 

           Cena  jednej sztuki: 659 zł.
           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 1318 zł.


 
OCHRANIACZ NA MATERAC:

Do każdego materaca 90x200 cm polecamy wygodny i bardzo praktyczny wodoodporny OCHRANIACZ 2w1 Hilding Molton o wymiarze 90x200 cm. To elastyczny pokrowiec na materac, wykonany z przyjemnego materiału typu Molton (100% bawełna o gramaturze 360g/m2). Ochraniacz jest jednostronnie laminowany PE/PP, przez co nie przepuszcza wody do wnętrza materaca, ale jednocześnie „oddycha”, zapewniając bardzo dobry komfort i higienę snu. Ochraniacz zabezpiecza materac przed zabrudzeniem, wchłania wilgoć. Posiada wszyte w rogach gumki, które zabezpieczają go przed osuwaniem się z materaca. Ochraniacze są obszyte lamówką, dzięki czemu wyglądają jak prześcieradło. Temperatura prania: do 95 stopni C - skutecznie usuwa zabrudzenia, bakterie i roztocza. Cena: 99 zł.    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  do 14-21 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt)
140 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 2 lata
Producent łóżek drewnianych obejmuje łóżko KASKADA dwuletnią gwarancją.
OazaSnu.pl


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić

baner
baner
baner
OK

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityka prywatności