login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent
tapczan sosnowy ze stelażem elastycznym regulowanym podnoszony zgłówek producent
łóżko z regulacją zagłówka pojemnik na pościel pojemnik do przechowywania producent
łóżko z wysokim siedziskiem tapczan sosnowy problemy z kręgosłupem producent województwo opolskie, śląskie, dolnośląskie
łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent tapczan sosnowy ze stelażem elastycznym regulowanym podnoszony zgłówek producent łóżko z regulacją zagłówka pojemnik na pościel pojemnik do przechowywania producent łóżko z wysokim siedziskiem tapczan sosnowy problemy z kręgosłupem producent województwo opolskie, śląskie, dolnośląskie
Ostatnio oglądane produkty:
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent
Do tego produktu pasuje:
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent
  • łóżko z podnoszonym zagłówkiem elastyczny stelaż producent mocny tapczan dewniany producent
« poprzedni produkt nastepny produkt »

łóżko podnoszone z regulowanym zagłówkiem i podnóżkiem ENTER 80x200 (Łóżko sosnowe - tapczan sosnowy ENTER)

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
Zobacz dostępne kolory - kliknij
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Kolory
Wysoki tapczan sosnowy (łóżko) ENTER ze stelażem elastycznym. Standardowa wysokość łóżka została zwiększona z myślą o osobach, które mają problemy ze stawami. Wysokość siedziska razem z materacem (np. materacem o wysokości 15 cm) wynosi ok. 49-50 cm, dzięki czemu w łatwy sposób możemy przejść z pozycji siedzącej do stojącej. Dodatkowy komfort został zapewniony przez użycie stelaża elastycznego, wykonanego z 28 listew brzozowych, posiadających regulację w strefie lędźwiowej. Stelaż elastyczny posiada także regulowany zagłówek i podnóżek tak, by można było z niego wygodnie korzystać nie tylko podczas snu, ale też w trakcie dnia czy wieczorem - podczas oglądania telewizji lub czytania książki. Można dopasować stopień nachylenia do własnych preferencji, ponieważ zagłówek posiada 11 stopni regulacji. Przestrzeń pod materacem można praktycznie zagospodarować. Otwierając pokrywę łóżka uzyskujemy dostęp do skrzyni o głębokości ok. 18 cm, co sprawia, że można w niej zmieścić pościel lub inne rzeczy. Dzięki temu nie trzeba dodatkowego miejsca np. na wysunięcie szuflady i nie ma ryzyka porysowania podłogi.

Wysoki tapczan sosnowy ENTER posiada 2 elementy wystające ponad powierzchnię materaca: wezgłowie i długą listwę zabezpieczającą. Oprócz swojej funkcji dekoracyjnej, chronią one ścianę, a wezgłowie łóżka chroni poduszkę przed przypadkowym zsunięciem się. Niezabudowany krótszy bok pozwala użytkownikowi na wygodne siadanie i wchodzenie na łóżko nie tylko od dłuższej części spania, ale również od krótszej (od szczytu). Producent łóżka tak wykonał tapczan sosnowy, by nie narażać małych dzieci na niebezpieczeństwo przypadkowego otworzenia lub zamknięcia pokrywy łóżka. Dziecko mniej-więcej 10-letnie powinno sobie natomiast poradzić z obsługą tapczanu.

Łóżko sosnowe ENTER posiada skrzynię umieszczoną ponad podłogą, co oznacza, że można pod łóżkiem odkurzać, sprzątać mopem czy szczotką, utrzymując czystość na bieżące, co jest ważne w przypadku alergików.

Wysoki tapczan sosnowy ENTER charakteryzuje się uniwersalnym wyglądem, który doskonale wpisze się w nowoczesny, tradycyjny lub eklektyczny wystrój pokoju. Dodatkowo, naturalne drewno sosnowe, z którego zostało wykonane łóżko, będzie pasować do wystroju każdego pomieszczenia. Łóżko wykonane jest z litego drewna sosnowego (jedynie dno łóżka stanowi płyta pilśniowa), z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat.

Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, to łóżko nadaje się także do hoteli, hosteli, schronisk młodzieżowych itp.

Tapczan sosnowy ENTER, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się stabilnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Łóżko przeznaczone jest zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych tak ze względu na swoją solidność, jak i wymiary. Długość wewnętrzna (czyli długość materaca) 200 cm sprawi, że jeżeli mebel zostanie zakupiony dla dziecka lub nastolatka, będzie mógł być przez niego użytkowany bez ryzyka "wyrośnięcia" z mebla.

Otwierane łóżko sosnowe ENTER posiada uniwersalny system otwierania. W zależności od potrzeb, tapczan sosnowy może się otwierać na prawą lub na lewą stronę. Decyduje się o tym podczas montażu. Gdyby w przyszłości okazało się, że łóżko trzeba będzie przestawić i zmienić stronę otwierania, to nie będzie problemu. Wystarczy wówczas odkręcić szczyty łóżka, obrócić skrzynię tapczanu tak, żeby otwierała się w przeciwną stronę, a następnie ponownie przykręcić oba szczyty w odpowiednich miejscach. Dzięki temu łóżko jest wszechstronne w użytkowaniu.

Parametry otwieranego łóżka ENTER 80x200 cm:
- łóżko sosnowe (z litej sosny)
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) łóżka: 80x200 cm
- wymiar zewnętrzny (wymiar całego łóżka z zamkniętą pokrywą): 86x207 cm
- całkowity wymiar łóżka z otwartą pokrywą: 92x207 cm
- wysokość całego łóżka: 80 cm
- odległość dolnej krawędzi skrzyni od podłogi: 10 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest materac: ok. 34 cm
- ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 6 cm
- przestrzeń od podłogi do najniższej krawędzi łóżka: ok. 10 cm
- grubość nóg łóżka: ok. 3,5 cm
- szerokość nóg łóżka: ok. 11cm
- grubość pozostałych desek: od 2,2 do 2,8 cm
- stelaż: elastyczny, wykonany z 28 listew brzozowych, posiada regulowany zagłówek i podnóżek z 11 stopniami regulacji oraz regulacją twardości w strefie lędźwiowej.
- możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie
- montaż za pomocą: śruby, wkręty

W skład ceny wchodzi:
- rama łóżka
- stelaż elastyczny z regulowanym zagłówkiem i podnóżkiem
- podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych).

Do łóżka możemy również wyprodukować barierkę zabezpieczającą. Najczęściej wykonujemy ją na ok. 2/3 długości spania (barierka ma postać dwóch pionowych i jednej poziomej deski). Jest ona nakładana na noc i ściągana na dzień (bez potrzeby wiercenia otworów w desce nośnej).
Cena barierki: 75 zł.

W skład ceny NIE wchodzi materac. Jest on pokazany na zdjęciu dla zobrazowania wyglądu łóżka w trakcie jego normalnego użytkowania.

Do łóżka proponujemy materace różnego rodzaju m.in. materace lateksowe, termoelastyczne, wysokoelastyczne, piankowe, sprężynowe, kieszeniowe - kliknij, by zobaczyć materace do tego łóżka.
    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  do 14-21 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt)
120 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 2 lata
Producent łóżek sosnowych obejmuje łóżko FLEXI dwuletnią gwarancją.
OazaSnu.pl


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić

baner
baner
baner
OK

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityka prywatności