login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
łóżko chowane na noc materac producent łóżek na wymiar woj opolskie śląskie dolnośląskie
łóżko rozkładane na noc materac łóżko chowane na noc producent łóżek sosnowych
producent łóżek sosnowych na wymiar Katowice Wrocław Opole Prudnik mocne łóżka
łóżko chowane na noc materac producent łóżek na wymiar woj opolskie śląskie dolnośląskie łóżko rozkładane na noc materac łóżko chowane na noc producent łóżek sosnowych producent łóżek sosnowych na wymiar Katowice Wrocław Opole Prudnik mocne łóżka
Ostatnio oglądane produkty:
  • łóżko chowane na noc materac producent łóżek na wymiar woj opolskie śląskie dolnośląskie
Do tego produktu pasuje:
« poprzedni produkt nastepny produkt »

łóżko piętrowe PERFECT 80x200 z otwieranym pojemnikiem 100 kg (łóżko dwupoziomowe wysuwane PERFECT 80x200)

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
Zobacz dostępne kolory - kliknij
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Kolory

Solidne łóżko z wysuwanym spaniem. Przeznaczone do użytkowania przez 2 osoby. Złożone, wygląda jak jedno łóżko, a po wysunięciu dolnego spania może być wygodnie użytkowane przez 2 osoby,

To łóżko jest zakupem na wiele lat. Z jednej strony jest niezwykle stabilne dzięki użyciu grubych i szerokich desek, a z drugiej strony rozmiar wewn. 80x200 cm i 80x190 cm zapewnia korzystanie przez dzieci, młodzież lub dorosłych.  Ze względu na dużą stabilność, łóżko dwupoziomowe PERFECT nadaje się także do hoteli, hosteli, schronisk młodzieżowych itp.

- deski nośne (długie) łóżka i boczne (krótkie) mają 13 cm szerokości,
- nogi łóżka mają wymiar 11 cm (szerokość) i 3,5 cm (grubość),
- szczebelki w drabince mają niebotyczne rozmiary 8 cm (szerokość) i 3,5 cm (grubość)

Wysuwane 2 osobowe łóżko PERFECT umożliwia optymalne korzystanie z przestrzeni pokoju. W ciągu dnia, kiedy miejsce do zabawy i pracy jest ważne, jedno łóżko jest wsunięte pod drugie. Na czas nocy wysuwa się dolne spanie (tapczan sosnowy), które dodatkowo jest wyposażone w pojemnik na pościel lub inne rzeczy. Obie śpiące osoby mogą w pełni korzystać z komfortu wynikającego ze spania na łóżku z materacem. Jest to również dobre rozwiązanie dla przyjeżdżających gości. Wysuwane łóżko może pozostać w tym samym pokoju co górne lub być przesunięte do innego pomieszczenia. Dolne spanie jest wyposażone w kółka, a jego konstrukcja nie jest na stałe przytwierdzona do górnego łóżka - stąd taka możliwość.
Można też rozdzielić łóżko PERFECT na 2 osobne - wówczas jedno spanie ma wymiar wewn. (czyli wymiar materaca) 80x200 cm, a drugie: 80x190 cm.

Łączenie kluczowych elementów konstrukcyjnych (deski nośne i szczyty) nie odbywa się za pomocą wcisków plastikowych lub konfirmantów, ale przy pomocy śrub i wkrętów. Te strategiczne miejsca konstrukcyjne połączone są ze sobą materiałami: metal + metal (śruba + nakrętka wałeczkowa), by maksymalizować bezpieczeństwo podczas snu i zabawy dzieci na łóżku .


Parametry dwupoziomowego łóżka PERFECT:

- łóżko sosnowe z litej sosny
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) górnego łóżka: 80x200 cm
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) dolnego łóżka: 80x190 cm
- wymiar zewnętrzny (wymiar całego łóżka): 86x207 cm
- wysokość całego łóżka: 80 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest dolny materac: ok, 27 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest górny materac: ok. 53-54 cm
- głębokość, na jaką materac zagłębia się w ramę każdego łóżka: ok. 7 cm
- grubość nóg łóżka: ok. 3,5 cm
- szerokość nóg łóżka: ok. 11 cm
- grubość desek nośnych: między 2,2 a 2,8 cm
- szerokość desek nośnych: ok. 13 cm
- stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się)
- grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm
- możliwość rozdzielnia na dwa pojedyncze łóżka: tak
- możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie
- montaż za pomocą: śruby, wkręty

W skład ceny wchodzi:
- rama łóżka górnego i dolnego
- deski stelażowe
- podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych).

W skład ceny NIE wchodzą materace. Są one na zdjęciu, by pokazać wygląd łóżka podczas użytkowania  z przykładowymi materacami.

MATERACE:
(szczegółowe informacje na temat wszystkich modeli można znaleźć w kategorii "materace"). Do łóżka polecamy między innymi następujące materace (cena za komplet obejmuje materac 80x200 cm i 80x190 cm).

  • materac piankowy (pianka T21) o wymiarach 80x200 cm (grubość 8 cm) obszyty tkaniną bawełnianą (pokrowiec bez zamka) – 120 zł.

           Przy zakupie 2 materaców piankowych cena za komplet wynosi 240 zł.

  • materac wysokoelastyczny MKFOAM KOŁO JUNIOR o wymiarach 80x200 cm.  Jest to wyjątkowy materac wykonany z wysokoelastycznej pianki Kaltschaum o zwiększonej sprężystości. Pokrowiec w materacu ( ALERGIK) wykonany jest z materiału obiciowego ( 100% poliester) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 12 cm   (materac średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 391 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 782 zł.

  • materac piankowo-lateksowy MKFOAM KOŁO KOMBILATEX o wymiarach 80x200 cm.  Jest to wyjątkowy materac będący połączeniem pianki T25 (9 cm) o zwiększonej sprężystości i warstwy pianki lateksowej (3 cm). Poprzez zastosowanie warstwy lateksu materac nie ulega znacznej deformacji w trakcie użytkowania. Pokrowiec w materacu wykonany jest z materiału obiciowego frotte ( 80% bawełny, 20% poliestru) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 12 cm (materac miękki/średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 437 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 874 zł.
 

  • materac sprężynowy bonnellowy IWO o wymiarach 80x200 cm podwyższający komfort snu dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy filcu, sprężyn o średnicy 2,2 mm oraz pianki poliuretanowej T21. Materac posiada pikowany na zamek pokrowiec (tkanina frotte) z możliwością prania w 40 stopniach C. Wysokość materaca: ok. 16 cm (miękki). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 363 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 726 zł.

  • materac sprężynowy bonnellowy MAREA o wymiarach 80x200 cm również zapewniający niezwykły komfort (sprężyny o średnicy 2,2 mm, warstwa pianki poliuretanowej T21 oraz filcu z obu stron). Dodatkowo,zastosowana tu warstwa maty z orzecha kokosowego utwardza spanie. Materac posiada pikowany na zamek pokrowiec (tkanina frotte) z możliwością prania w 40 stopniach C. Wysokość materaca: ok. 17 cm (materac średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 450 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 900 zł.

  • materac kieszonkowy MKFOAM KOŁO TEXEL o wymiarach 80x200 cm.  Jest to materac posiadający wkład ze sprężyn woreczkowych wykonanych z wysokogatunkowego drutu. Obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T25-25 mm o zwiększonej sprężystości. Pokrowiec w materacu ( ALERGIK) wykonany jest z materiału obiciowego ( 100% poliester) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 18 cm ( materac średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 410 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 820 zł.

  • materac kieszonkowy MKFOAM KOŁO ESTRELLA ELASTIK o wymiarach 80x200 cm. Jest to wyjątkowy materac posiadający wkład ze sprężyn  woreczkowych wykonanych z wysokogatunkowego drutu. Obłożony jest obustronnie siatką tapicerską i jednostronnie 4 cm wysokoelastyczną pianką Kaltschaum o twardości H3, oraz z drugiej strony pianką poliuretanową T-25 20 mm o zwiększonej sprężystości. Materac dwustronny, o dwóch różnych skalach  twardości: strona bardziej miękka (z pianką T25) i strona twardsza (pianka wysokoelastyczna Kaltschaum o twardości h3). Pokrowiec w materacu ( ALERGIK) wykonany jest z materiału obiciowego ( 100% poliester) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia  zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję  zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 20 cm ( materac średniotwardy/twardy). 2-letnia gwarancja. Cena  jednej sztuki: 535 zł.

            Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 1070 zł.

  • materac piankowy wysokoelastyczny HILDING BREAKDANCE o wymiarach 80x200 cm: to doskonałej jakości materac młodzieżowy będący połączeniem najnowszej technologii dwóch profilowanych pianek wysokoelastycznych flexifoam o o różnej twardości (z jednej strony materac jest średniotwardy, a z drugiej twardy). Materac dwustronny, ze zdejmowalnym, pralnym w 60 st. C pokrowcem Teenage. Jest to pokrowiec dedykowany młodzieży. Wysokiej jakości, solidny, trwały materiał o podwyższonej odporności na ścieranie. Specjalna grafika, która zwróci uwagę każdego nastolatka. Obustronnie motyw z rowerami. Pokrowiec zdejmowalny, który można prać w temp. do 60oC.  Wysokość materaca: ok. 17 cm (materac dwustronny: średniotwardy/twardy). 5 lat gwarancji. 

           Cena  jednej sztuki: 659 zł.
           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 1318 zł.


Pozostałe materace do tego łóżka znajdziesz tutaj.


OCHRANIACZ NA MATERAC:

Do każdego materaca 80x200 cm polecamy wygodny i bardzo praktyczny wodoodporny OCHRANIACZ 2w1 Hilding Molton o wymiarze 80x200 cm. To elastyczny pokrowiec na materac, wykonany z przyjemnego materiału typu Molton (100% bawełna o gramaturze 360g/m2). Ochraniacz jest jednostronnie laminowany PE/PP, przez co nie przepuszcza wody do wnętrza materaca, ale jednocześnie „oddycha”, zapewniając bardzo dobry komfort i higienę snu. Ochraniacz zabezpiecza materac przed zabrudzeniem, wchłania wilgoć. Posiada wszyte w rogach gumki, które zabezpieczają go przed osuwaniem się z materaca. Ochraniacze są obszyte lamówką, dzięki czemu wyglądają jak prześcieradło. Temperatura prania: do 95 stopni C - skutecznie usuwa zabrudzenia, bakterie i roztocza. Cena: 89 z


    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  do 14-21 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt)
170 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 2 lata
Producent łóżek piętrowych sosnowych obejmuje łóżko PERFECT dwuletnią gwarancją.
OazaSnu.pl


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić

baner
baner
baner
OK

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityka prywatności