login:
hasło:
Porównaj
Koszyk
wyszukiwarka zaawansowana »
łóżko dla 2 dzieci z wysuwanym łóżkiem producent łóżek Opole Prudnik Gliwice
łóżko chowane jedno pod drugim dla dzieci do małego pokoju producent łóżek
łóżko z dodatkowym spaniem w szufladzie dla dzieci produkcja łóżek prudnik
łóżka do małego pokoju dziecięcego wysuwane na noc producent łóżek drewnianych
łóżko dla 2 dzieci z wysuwanym łóżkiem producent łóżek Opole Prudnik Gliwice łóżko chowane jedno pod drugim dla dzieci do małego pokoju producent łóżek łóżko z dodatkowym spaniem w szufladzie dla dzieci produkcja łóżek prudnik łóżka do małego pokoju dziecięcego wysuwane na noc producent łóżek drewnianych
Ostatnio oglądane produkty:
 • łóżko dla 2 dzieci z wysuwanym łóżkiem producent łóżek Opole Prudnik Gliwice
Do tego produktu pasuje:
« poprzedni produkt

łóżko piętrowe KASKADA 80x200 z otwieranym pojemnikiem 100 kg (Łóżko sosnowe - tapczan sosnowy dwupoziomowy KASKADA)

1 Wymiar wewnętrzny (wymiar materaca)
2 Kolor
olcha
Zobacz dostępne kolory - kliknij
3 Cena produktu
cena
Oblicz rate
Opis
Dostawa
Gwarancja
Opinie
Zamówienie niestandardowe
Zadaj pytanie
Kolory
2-poziomowe łóżko sosnowe z otwieranym, autonomicznym tapczanem. Składa się na nie górne łóżko o wymiarach wewn. 80x200 cm oraz wysuwany na kółkach tapczan o wymiarach wewn. 80x190 cm. Dolne spanie może być całkowicie wysunięte spod łóżka (nie ma elementów łączących górne i dolne spanie) i przeniesione w dowolne miejsce pokoju lub mieszkania. Dolny tapczan zamiast tradycyjnego pojemnika na pościel w formie  szuflady, wyposażony jest  w mechanizmy podnoszące pokrywę łóżka. Dzięki temu można praktycznie wykorzystać przestrzeń pod łóżkiem. Pojemnik na pościel  może mieć różne funkcje i być wykorzystany np. jako schowek na zabawki czy rzeczy sezonowe. Producent łóżka tak wykonał tapczan sosnowy, by nie narażać małych dzieci na niebezpieczeństwo przypadkowego otworzenia lub zamknięcia pokrywy łóżka.

Łóżko posiada 1 element wystający ponad powierzchnię materaca. Jest to zamontowana wzdłuż górnego spania barierka zabezpieczająca ścianę. Wszystkie szczyty łóżka znajdują się poniżej powierzchni materaca, co umożliwia wchodzenie na łóżko z trzech stron.

Ponieważ dolne łóżko to oddzielny tapczan, całe łóżko KASKADA może być użytkowane przez rodzinę, gdzie jest dwójka dzieci lub tam, gdzie jest tylko jedno. Przy dwójce dzieci jedno śpi na górnym łóżko, a drugie na dolnym. Przy jednym dziecku natomiast wysuwany tapczan - ponieważ nie jest połączony z górnym łóżkiem - będzie dobrym rozwiązaniem dla odwiedzających dom gości. Dolne spanie wsuwa się pod górne więc, w ciągu dnia nie musi zajmować dodatkowego miejsca. Z kolei w porze snu stanowi wygodne łóżko dla gości. Jeżeli w przyszłości nie będzie potrzeby, by oba łóżka stały przy sobie, można je w dowolnym momencie wykorzystać jako dwa niezależne spania.

Łóżko sosnowe KASKADA charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, podkreślonym poprzez prostotę designu poszczególnych elementów. Dzięki temu tapczan sosnowy doskonale wpisze się w nowoczesny lub eklektyczny wystrój pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy sypialni. Dodatkowo, naturalne drewno sosnowe, z którego zostało wykonane łóżko, będzie pasować do wystroju każdego pomieszczenia. Łóżko wykonane jest z litego drewna sosnowego (jedynie dno skrzyni stanowi płyta pilśniowa), z desek, których grubość i szerokość umożliwiają użytkowanie przez wiele lat:
- nogi łóżka - 11 cm szerokości i 3,5 cm grubości,
- deski boczne - 15 cm szerokości i 2,8 cm grubości
- deski stelażowe - 8 cm szerokości i 2,2 cm grubości.

Ze względu na stabilność i grubość stosowanych desek, to łóżko nadaje się także do hoteli, hosteli, schronisk młodzieżowych itp.

Tapczan sosnowy KASKADA, jak wszystkie łóżka OazaSnu.pl, charakteryzuje się stabilnymi połączeniami. Nie są tu stosowane plastikowe wciski czy konfirmaty, ale w kluczowych miejscach konstrukcyjnych (jak np. rogi łóżka) zastosowane jest połączenie metal + metal (śruba + nakrętka). Łóżko przeznaczone jest zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych tak ze względu na swoją solidność, jak i wymiary. Długość wewnętrzna (czyli długość materaca) 200 cm i 190 cm sprawi, że jeżeli mebel zostanie zakupiony dla dziecka lub nastolatka, będzie mógł być przez niego użytkowany bez ryzyka "wyrośnięcia" z mebla.

Parametry tapczanu sosnowego KASKADA 80x200 cm:

- łóżko sosnowe (z litej sosny)
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) górnego łóżka: 80x200 cm
- wymiar wewnętrzny (wymiar materaca) dolnego łóżka: 80x190 cm
- ogólny wymiar zewnętrzny (wymiar całego łóżka): 86x207 cm
- wymiar zewnętrzny dolnego łóżka (wymiar całego dolnego łóżka): 86x197 cm
- wysokość całego łóżka: 90 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest górny materac: ok. 50 cm
- wysokość, na jakiej kładziony jest dolny materac: ok. 27 cm
- ilość centymetrów, na jaką zagłębia się materac w ramę łóżka: ok. 7 cm
- grubość nóg łóżka: ok. 3,5 cm
- szerokość nóg łóżka: ok. 11cm
- grubość pozostałych desek: między 2,2 a 2,8 cm
- stelaż: nielakierowane, gładkie deski sosnowe (deski nie wyginają się)
- grubość desek stelażowych: ok. 2,2 cm
- możliwość wykonania w drewnie bezsęcznym: nie
- montaż za pomocą: śruby, wkręty

W skład ceny wchodzi:
- rama łóżka
- deski stelażowe
- podwójnie lakierowanie desek lakierem bezbarwnym typu półmat (nie dotyczy desek stelażowych).

Do łóżka możemy również wyprodukować barierkę zabezpieczającą. Najczęściej wykonujemy ją na ok. 2/3 długości spania (barierka ma postać dwóch pionowych i jednej poziomej deski). Jest ona nakładana na noc i ściągana na dzień (bez potrzeby wiercenia otworów w desce nośnej).
Cena barierki: 60 zł.


W skład ceny NIE wchodzą materace. Są one na zdjęciu, by pokazać wygląd łóżka podczas użytkowania  z przykładowymi materacami.


MATERACE:
(szczegółowe informacje na temat wszystkich modeli można znaleźć w kategorii "materace"). Do łóżka polecamy między innymi następujące materace (cena za komplet obejmuje materac 80x200 cm i 80x190 cm).

 • materac piankowy (pianka T21) o wymiarach 80x200 cm (grubość 8 cm) obszyty tkaniną bawełnianą (pokrowiec bez zamka) – 120 zł.

           Przy zakupie 2 materaców piankowych cena za komplet wynosi 240 zł.

 • materac dziecięcy/młodzieżowy Oaza z opatentowanej pianki Flexifoam o podwyższonej elastyczności, produkowanej wyłącznie dla firmy Hilding. Materac posiada tę zaletę w porównaniu ze zwykłym, przejściowym materacem z pianki poliuretanowej, że  jest o wiele wytrzymalszy. Pianka o podwyższonej elastyczności jest trudniej odkształcalna, nie wykrusza się tak szybko i wolniej się utlenia niż zwykła pianka poliuretanowa. Wysokość materaca: ok. 13 cm, materac średniotwardy, 2-letnia gwarancja - cena standardowa za 1 szt: 410 zł, cena promocyjna za 1 szt.: 379 zł.

  Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi: standardowo 820 zł, cena promocyjna: 758 zł.

 • materac wysokoelastyczny MKFOAM KOŁO JUNIOR o wymiarach 80x200 cm.  Jest to wyjątkowy materac wykonany z wysokoelastycznej pianki Kaltschaum o zwiększonej sprężystości. Pokrowiec w materacu ( ALERGIK) wykonany jest z materiału obiciowego ( 100% poliester) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 12 cm   (materac średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 391 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 782 zł.

 • materac piankowo-lateksowy MKFOAM KOŁO KOMBILATEX o wymiarach 80x200 cm.  Jest to wyjątkowy materac będący połączeniem pianki T25 (9 cm) o zwiększonej sprężystości i warstwy pianki lateksowej (3 cm). Poprzez zastosowanie warstwy lateksu materac nie ulega znacznej deformacji w trakcie użytkowania. Pokrowiec w materacu wykonany jest z materiału obiciowego frotte ( 80% bawełny, 20% poliestru) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 12 cm (materac miękki/średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 437 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 874 zł.
 

 • materac sprężynowy bonnellowy IWO o wymiarach 80x200 cm podwyższający komfort snu dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy filcu, sprężyn o średnicy 2,2 mm oraz pianki poliuretanowej T21. Materac posiada pikowany na zamek pokrowiec (tkanina frotte) z możliwością prania w 40 stopniach C. Wysokość materaca: ok. 16 cm (miękki). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 363 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 726 zł.

 • materac sprężynowy bonnellowy MAREA o wymiarach 80x200 cm również zapewniający niezwykły komfort (sprężyny o średnicy 2,2 mm, warstwa pianki poliuretanowej T21 oraz filcu z obu stron). Dodatkowo,zastosowana tu warstwa maty z orzecha kokosowego utwardza spanie. Materac posiada pikowany na zamek pokrowiec (tkanina frotte) z możliwością prania w 40 stopniach C. Wysokość materaca: ok. 17 cm (materac średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 450 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 900 zł.

 • materac kieszonkowy MKFOAM KOŁO TEXEL o wymiarach 80x200 cm.  Jest to materac posiadający wkład ze sprężyn woreczkowych wykonanych z wysokogatunkowego drutu. Obłożony jest obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T25-25 mm o zwiększonej sprężystości. Pokrowiec w materacu ( ALERGIK) wykonany jest z materiału obiciowego ( 100% poliester) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 18 cm ( materac średniotwardy). 2-letnia gwarancja. Cena jednej sztuki: 410 zł.

           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 820 zł.

 • materac kieszonkowy MKFOAM KOŁO ESTRELLA ELASTIK o wymiarach 80x200 cm. Jest to wyjątkowy materac posiadający wkład ze sprężyn  woreczkowych wykonanych z wysokogatunkowego drutu. Obłożony jest obustronnie siatką tapicerską i jednostronnie 4 cm wysokoelastyczną pianką Kaltschaum o twardości H3, oraz z drugiej strony pianką poliuretanową T-25 20 mm o zwiększonej sprężystości. Materac dwustronny, o dwóch różnych skalach  twardości: strona bardziej miękka (z pianką T25) i strona twardsza (pianka wysokoelastyczna Kaltschaum o twardości h3). Pokrowiec w materacu ( ALERGIK) wykonany jest z materiału obiciowego ( 100% poliester) pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia  zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60 stopni C, co stanowi gwarancję  zachowania optymalnej higieny spania. Wysokość materaca: ok. 20 cm ( materac średniotwardy/twardy). 2-letnia gwarancja. Cena  jednej sztuki: 535 zł.

            Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 1070 zł.

 • materac piankowy wysokoelastyczny HILDING BREAKDANCE o wymiarach 80x200 cm: to doskonałej jakości materac młodzieżowy będący połączeniem najnowszej technologii dwóch profilowanych pianek wysokoelastycznych flexifoam o o różnej twardości (z jednej strony materac jest średniotwardy, a z drugiej twardy). Materac dwustronny, ze zdejmowalnym, pralnym w 60 st. C pokrowcem Teenage. Jest to pokrowiec dedykowany młodzieży. Wysokiej jakości, solidny, trwały materiał o podwyższonej odporności na ścieranie. Specjalna grafika, która zwróci uwagę każdego nastolatka. Obustronnie motyw z rowerami. Pokrowiec zdejmowalny, który można prać w temp. do 60oC.  Wysokość materaca: ok. 17 cm (materac dwustronny: średniotwardy/twardy). 5 lat gwarancji. 

           Cena  jednej sztuki: 659 zł.
           Przy zakupie 2 materaców cena za komplet wynosi 1318 zł.


Pozostałe materace do tego łóżka znajdziesz tutaj.


OCHRANIACZ NA MATERAC:

Do każdego materaca 80x200 cm polecamy wygodny i bardzo praktyczny wodoodporny OCHRANIACZ 2w1 Hilding Molton o wymiarze 80x200 cm. To elastyczny pokrowiec na materac, wykonany z przyjemnego materiału typu Molton (100% bawełna o gramaturze 360g/m2). Ochraniacz jest jednostronnie laminowany PE/PP, przez co nie przepuszcza wody do wnętrza materaca, ale jednocześnie „oddycha”, zapewniając bardzo dobry komfort i higienę snu. Ochraniacz zabezpiecza materac przed zabrudzeniem, wchłania wilgoć. Posiada wszyte w rogach gumki, które zabezpieczają go przed osuwaniem się z materaca. Ochraniacze są obszyte lamówką, dzięki czemu wyglądają jak prześcieradło. Temperatura prania: do 95 stopni C - skutecznie usuwa zabrudzenia, bakterie i roztocza. Cena: 89 zł    Czas realizacji
Cena dostawy 
 Przesyłka kurierska
  do 30 dni roboczych (bez sobót, niedziel i świąt)
140 zł
 Cena za jedną sztukę
 Transport firmowy
 wg mapki poniżej
70 zł
Cena za całe zamówienie


Formę transportu wybiera się po kliknięciu "Kup teraz", przy podawaniu szczegółów zamówienia - adresu dostawy itd.Gwarancja: 2 lata
Producent łóżek drewnianych obejmuje łóżko KASKADA dwuletnią gwarancją.
OazaSnu.pl


Chciałbyś coś zmienić w tym modelu? Kliknij tutaj, a my udzielimy odpowiedzi co możemy dla Ciebie zrobić

baner
baner
baner
OK

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu. Więcej szczegółów w naszej Polityka prywatności